Jak odzyskać USUNIĘTE SMS-y w systemie Android

Facebook

WhatsApp
Telegram
LINIA
ReddIt

Ostatnia aktualizacja: październik 2022

Odzyskaj usunięte SMS-y na Androida: Jeśli przypadkowo usunąłeś niektóre lub wszystkie wiadomości tekstowe ze smartfona, nie musisz się martwić, masz 99% szans na ich pomyślne odzyskanie. Jednak jeden czynnik, który powinieneś wziąć pod uwagę: Czas! Jeśli usuniesz wiadomości ze swojej skrzynki odbiorczej, będziesz musiał działać szybko. odzyskać skasowane sms na Androida SMS są odzyskiwane jako część pamięci i ta jest nadpisywana, więc im dłużej czekasz na działanie, tym większa szansa na otrzymanie nowych wiadomości tekstowych, aktualizacji aplikacji lub kto wie, co je zastąpi. Szanse na odzyskanie wiadomości SMS co minutę.

Zawartość

Narzędzia do odzyskiwania skasowanych SMS-ów na Androida

Istnieje coś więcej niż tylko narzędzie, które można wykorzystać na komputerze i możesz pomóc w tej części procesu.Odzyskaj usunięte wiadomości SMS na Androida bez rootowania Obsługiwani są również użytkownicy komputerów Mac. Ogólnie rzecz biorąc, programy są bezpłatne lub przynajmniej mają bezpłatną wersję, która wykonuje to samo zadanie, co płatność (z wyjątkiem Android Data Recovery). Narzędzie, którego używasz, jest do wyboru, chociaż ważne jest, aby wiedzieć, że wszyscy zasadniczo robią to samo, skanują pamięć Androida, identyfikują i odzyskują usunięte wiadomości tekstowe. Wszystkie zapewniają wskazówki podczas procesu, który zwykle składa się z czterech podstawowych kroków: łączenie, skanowanie, przeglądanie i pobieranie . Ponadto proces działa dla danych innych niż wiadomości tekstowe. Oto trzy narzędzia, które warto wykorzystać w tym samouczku:

Jak odzyskać usunięte wiadomości tekstowe na Androida

  1. W zależności od wybranego programu kroki mogą się różnić, ale zasadniczo wszystko, co musisz wiedzieć i zrobić, to ten samouczek.
  2. Pobierz i zainstaluj jeden z powyższych programów i otwórz go na swoim komputerze.
  3. Podłącz Androida do komputera (z otwartym programem do odzyskiwania) i kablem USB.
  4. Włączać debugowanie USB tryb na Androida. Wymaga to dostępu do opcji dla programistów w ustawieniach telefonu. Ustawienia> Informacje o urządzeniu> dotknij szybko 5 razy Numer kompilacji. Da nam to dostęp do opcji programistycznych, które znajdują się również w ustawieniach smartfona. Wchodzimy do nich i zaznaczamy 'Okno debugowania USB.
    Włącz korekty „Debugowanie USB” / © TechinDroid

    Postępuj zgodnie z instrukcjami programu do odzyskiwania, aby zeskanować i przeanalizować pamięć smartfona z systemem Android.

  5. Po zakończeniu będziesz mieć dostęp do wyszukiwania i podglądu danych przechowywanych na urządzeniu (oba zostały niedawno usunięte, ponieważ informacje te są nadal nienaruszone). Tak długo, jak określona część używanej pamięci, w której są przechowywane i zapisywane, usunięte dane nie zostaną nadpisane, można odzyskać wiadomości. Wracam, by przypomnieć, jak ważne jest szybkie działanie.
  6. Teraz musimy znaleźć folder wiadomości tekstowych w programie, SMS, który chcemy odzyskać, a po zlokalizowaniu kliknij „wyzdrowieć' lub dodaj je z powrotem do urządzenia lub zapisz je na swoim komputerze tworząc swego rodzaju kopię lub kopię zapasową.

Uwaga: jeśli chcesz ukończyć ten proces bez komputera, musisz mieć uprawnienia roota na swoim urządzeniu. Jest to również prawdopodobnie potrzeba płatności wniosku o odzyskanie. Zresztą korzystanie z komputera jest łatwiejsze i tańsze.

Jak temu zapobiec?

Odzyskaj usunięte SMS-y z Androida za pomocą apk Cóż, może nauczyłeś się lekcji, ale może nie. Jeśli nie chcesz płacić za którykolwiek z powyższych programów i móc z nich korzystać dłużej, lub po prostu nie lubisz tych darmowych wersji, najlepsze, co możesz zrobić, to upewnić się, że nie będziesz potrzebować więcej. Oznacza to, że od teraz będziesz musiał tworzyć kopię zapasową wiadomości SMS. Dobrą wiadomością jest to, że proces jest tak prosty, że prawie nie zajmuje ci pięciu minut, a na zawsze odsuwasz ten problem. Korzystam z darmowej aplikacji o nazwie Kopia zapasowa i przywracanie SMS-ów . Jest bardzo prosty i działa doskonale. Na poniższych zrzutach ekranu zobaczysz, jak to działa.

Odzyskaj usunięte SMS-y na Androida
Kopia zapasowa i przywracanie SMS jest proste i łatwe w użyciu. / © TechinDroid
Kopia zapasowa SMS TechinDroid 3
Zarówno tworzenie kopii zapasowej, jak i przywracanie to bardzo proste zadania. / © TechinDroid
Kopia zapasowa SMS TechinDroid 2
Po pobraniu wiadomości SMS możesz wysłać je do Ciebie pocztą, wgrać do chmury lub zachować na zewnętrznym SD. / © TechinDroid

Kopia zapasowa SMS TechinDroid 4

Mam nadzieję, że ten artykuł pomoże Ci odzyskać usunięte wiadomości tekstowe / sms na Androida za darmo. Czy kiedykolwiek przypadkowo usunąłeś SMS-a? Czy byłeś w stanie wyzdrowieć? Nie zapomnij podzielić się swoim doświadczeniem!

Facebook

WhatsApp
Telegram
LINIA
ReddIt

Poprzedni artykułJak wyłączyć widżety blokady ekranu na iPhonie?
Następny artykułNajlepsze VPN dla Linuksa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ Anuluj odpowiedź

Wpisz swój komentarz!

Proszę wpisać tutaj swoje imię


Powiązane Posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.