Jak korzystać z iMessage na komputerze z systemem Windows

 Korzystanie z iMessage na komputerze z Pulpitem zdalnym Chrome

Pierwsza z metod korzystania z iMessage w systemie Windows wymaga komputera Mac z zainstalowanym iMessage i oczywiście komputera z systemem Windows. Aby zainstalować tę aplikację, musisz najpierw zainstalować Google Chrome i aplikację Pulpit zdalny Chrome.

1.) Pobierz oba Google Chrome i Pulpit zdalny Chrome (rozszerzenie przeglądarki) na komputerach Mac i PC.

Cena £:
Bezpłatny

2.) Zainstaluj rozszerzenie i uruchom je.

3.) Następnie automatycznie pobierze instalator hosta pulpitu zdalnego Chrome na komputery Mac i PC. Po zakończeniu pobierania wystarczy zainstalować program.

4.) I ostatni krok, w przeglądarce Chrome po prostu kliknij „ikona profilu” (w prawym górnym rogu) i zaloguj się do Chrome za pomocą swojego adresu e-mail, a także zrób to samo na Macu. To wszystko, teraz będziesz mógł uzyskać dostęp do swojego komputera Mac z komputera z systemem Windows i zdalnie nim sterować w czasie rzeczywistym.

Notatka: Zarówno Mac, jak i Windows muszą być zalogowane w Chrome pod tym samym identyfikatorem e-mail.

5.) Otwórz iMessage na komputerze Mac z komputera… i voila! Tak dzieje się magia.

iMessage w systemie Windows

Wystarczy połączyć oba urządzenia, aby uzyskać dostęp z pulpitu zdalnego, aby móc korzystać z ekranu komputera Mac na komputerze z systemem Windows.

To bardzo dobry i łatwy sposób korzystania z iMessage z systemu Windowsi nie potrzebuje tylu zasobów systemowych, co pozostałe. W ten sposób możesz sprawdzać wiadomości, wysyłać SMS-y i mieć dostęp do wszystkich funkcji oferowanych przez komunikator Apple. Jedynym problemem, jaki możesz napotkać, jest zapora, która może uniemożliwić zdalne połączenie, takie jak te zwykle wymuszane w środowiskach pracy.

❑ Korzystanie z iMessage na komputerze z emulatorem iOS

Niestety nie każdy ma luksus posiadania w domu zarówno komputera Mac, jak i komputera z systemem Windows. Jednak jest inna metoda, która służyła do uzyskiwania dostępu do iMessage z komputera bez korzystania z Pulpitu zdalnego Chrome, musi pobrać emulator iOS iPady.

iMessage na PC

iPadian to emulator iOS dla systemu Windows które można zainstalować, aby korzystać z większości aplikacji dostępnych w tym systemie operacyjnym. Począwszy od ekskluzywnych gier stworzonych przez firmę Apple, po wiele innych aplikacji, które działają tylko na iOS, jak oczywiście popularna aplikacja do czatu iMessage firmy Apple, nasz główny cel.

Kroki instalacji i używania iMessage na komputerze za pośrednictwem iPada są naprawdę proste. Przede wszystkim musisz wejść na oficjalną stronę iPadiana, pobrać i zainstalować, akceptując oczywiście wszystkie warunki użytkowania. Następnie musisz uruchomić emulator i poszukać iMessage za pomocą paska wyszukiwania, voila, Teraz masz słynną aplikację do obsługi wiadomości błyskawicznych w naszym systemie Windows ze wszystkimi jej funkcjami. Jedyną rzeczą, o której musisz pamiętać, jest to, że zawsze musisz najpierw uruchomić iPada, aby uzyskać dostęp do iMessage z systemu Windows.

❑ Instalowanie Wirtualne pudełko korzystać z iMessage

wirtualne pudełko

Ostatnią opcją, jaką masz, jest utworzenie maszyny wirtualnej za pomocą programu macOS Sierra na komputerze z systemem Windows. Po zainstalowaniu macOS Sierra wystarczy otworzyć aplikację iMessage i zsynchronizować ją z Apple ID. Dzięki temu możesz wygodnie cieszyć się iMessage na swoim komputerze, nie martwiąc się o nic innego. Należy pamiętać, że ten wybór wymaga więcej zasobów komputera niż inne, ponieważ maszyna wirtualna zwykle wymaga więcej niż średnie obciążenie procesora.

Na razie nie mamy wielu innych możliwości pobierz iMessage na PC i możesz wysyłać wiadomości z PC… . Ale z pewnością z biegiem czasu będzie wiele więcej opcji, więc bądź na to gotowy! Czy znasz lepsze opcje dostępu do iMessage za pomocą systemu Windows? Zostaw nam komentarz poniżej!

Powiązane Posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.