Usuwanie sugestii i historii wyszukiwania na Instagramie

Facebook

WhatsApp
Telegram
LINIA
ReddIt

Jak wyczyścić historię wyszukiwania na Instagramie 2022


Kroki, które należy wykonać, aby usunąć historię wyszukiwania na Instagramie na Androida i iOS:

Krok 1 Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby rozpocząć usuwanie historii wyszukiwania na Instagramie, jest przejście do naszego Konto na Instagramie i przejdź do strony Profil. Tam musisz wybrać ikona trzech kropek (jeśli android); lub wybierz ikonę koła zębatego (Jeśli iPhone / iPad) znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

Krok 2 Po wybraniu menu teraz musisz przewiń w dół do karty z napisem „Historia wyszukiwania”. Ty wybierzesz tę opcję.

Historia wyszukiwania na Instagramie

Krok 3 Wreszcie wszystko, co musisz zrobić, to stuknij w „Wyczyść historię wyszukiwania” aby potwierdzić tę akcję, a nasza historia wyszukiwania będzie czysta.


A oto jak wyczyścić swoją historię na Instagramie. Pamiętaj, że nawet jeśli możesz usunąć historię na Instagramie, spersonalizowane sugestie nadal będą się pojawiać po wybraniu ikony lupy. Te sugestie wyświetlają listę kont, które częściej wchodziły w interakcję z naszym kontem podczas naszych ostatnich wizyt w sieci społecznościowej.

Przeczytaj także:
Jak używać hashtagów na Instagramie.
Jak założyć konto na Instagramie.
Jak zdobyć więcej lajków na Instagramie.

Usuwanie Instagram Wyszukaj sugerowanych użytkowników na Androidzie i iPhonie


Innym haczykiem, który masz na Instagramie, jest to, sugerowani użytkownicy!. Ale kim są ci sugerowani użytkownicy na Instagramie? na podstawie czego sugerowany jest Instagram? Cóż, ludzie, których często śledzisz, pojawiają się na górze w sugestiach, gdy przejdziesz do sekcji wyszukiwania. Jeśli chcesz również wyczyścić sugestie wyszukiwania na Instagramie, musisz wykonać następujące czynności:


Krok 1 Najpierw przejdź do sugerowanej sekcji wyszukiwania na Instagramie przez dotknięcie ikony „szkła powiększającego”.

Krok 2 Gdy znajdziesz się w tej sekcji listy sugerowanych użytkowników na Instagramie, zobaczysz na najwyższych kontach wszystkie profile, które sugeruje Instagram, na podstawie naszej ostatniej aktywności.


Aby usunąć profile, musisz nacisnąć i przytrzymać konto, które chcesz usunąć, aż pojawi się komunikat potwierdzający. Gdy klikniesz „Ukryj”, konto nie będzie już wyświetlane w naszych sugestiach.

sugerowane wyszukiwanie na Instagramie
sugerowane wyszukiwanie na Instagramie

Krok 3 Musisz powtórzyć poprzedni proces dla każdego konta, którego nie chcesz widzieć w naszej sekcji wyszukiwania. Po zakończeniu zobaczysz, że nasza karta wyszukiwania jest całkowicie pusta.

Jeśli wykonasz te proste kroki, będziesz w stanie wyeliminować wszelkie ślady naszej aktywności w sieci społecznościowej, skutecznie chroniąc w ten sposób naszą prywatność i intymność. To naprawdę prosty proces i nie musimy w tym celu pobierać żadnych zewnętrznych aplikacji.

  • TAGI
  • Instagram
  • prywatność i bezpieczeństwo
Facebook

WhatsApp
Telegram
LINIA
ReddIt

Poprzedni artykułPobierz ImgBurn
Następny artykułJak nagrywać ekran na iOS 14 i 15,2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ Anuluj odpowiedź

Wpisz swój komentarz!

Proszę wpisać tutaj swoje imię


Powiązane Posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.