Thor Miłość i Grom Cały Film 2023

Thor Miłość i Grom Cały Film 2023
Autor Mikołaj Wróblewski
Mikołaj Wróblewski04.07.2023 | 2 min.

Thor: Love and Thunder otrzymał drugi zwiastun, który w przeciwieństwie do pierwszego zwiastuna filmu Marvela, ujawnił nam już główny wątek fabuły na ekranie. Podczas gdy Chris Hemsworth i Natalie Portman wykonali świetną robotę z materiałem, dla wielu widzów najważniejszymi postaciami w filmie będą główni złoczyńcy opowieści, Gore i Zeus. To w niczym nie zmienia faktu, że zwiastun zawiera więcej pisanek i innych smaków – jego analiza to czysta frajda.

Dlaczego ujęcie Gory, Rzeźnika Bogów, jest czarno-białe? Jakie jest prawdziwe pochodzenie przeciwnika i jaki ma to związek z władcą symbionta, Knullem? Czy potężne jednostki, takie jak Żywy Trybunał i Śmierć Kochanka Thanosa, przyjdą do MCU? Co te materiały mówią nam o Zeusie? Gdzie Loki ukrywa się przed nami w materiale? Dlaczego kostium Thora na ekranie ciągle się zmienia? Co jest na głowie Claglina?

Odpowiedzi na te i inne pytania szukamy w poniższej analizie zwiastuna. Mamy nadzieję, że lepiej przygotuje Cię do nadchodzącego filmu i zapewni głębsze zrozumienie świata srebrnego ekranu, który Taika Waititi chce przed nami rozwinąć. Ta rzeczywistość jest fascynująca – mamy nadzieję, że do tego samego wniosku dojdziemy 8 lipca, kiedy produkcja będzie miała premierę w polskich kinach.

Gdzie obejrzeć cały film Thor Miłość i Grom 2022?

Thor: Love and Thunder to kolejna odsłona inspirowanej nordycką mitologią przygody superbohatera MCU. Tym razem Thor przemierza wszechświat w towarzystwie Strażników Galaktyki.

Thor: Love and Thunder to film o superbohaterach oparty na komiksach Marvela, wyreżyserowany przez Taikę Wititi (Co robimy w tajemnicy, Jojo Rabbit). To czwarta i tak zwana główna część Przygód Thora. MCU (Marvel Cinematic Universe). Dzieło śledzi przygody Thora, bohatera inspirowanego mitologią nordycką, który posiada moc błyskawic. Po Avengers: Endgame rozpoczął przygodę ze Strażnikami Galaktyki Cz. Po drodze zespół zmierzy się z wieloma przeciwnościami losu i napotka wiele niezwykłych postaci, w tym Jane Foster dzierżącą młot Mjolnir. W produkcji występują Chris Hemsworth (Thor), Tessa Thompson (Walkiria), Natalie Portman (Jane Foster), Jeff Goldblum (Mistrz) i inni.

Oglądaj na Zalukaj.film

Zwiastun

5 Podobnych Artykułów:

  1. Najlepsze gry strategiczne typu defence - zestawienie
  2. Darmowe gry na PS4 do pobrania - sprawdź najlepsze tytuły w 2023!
  3. Najlepsze gry wirtualnej rzeczywistości
  4. Najlepsze gry VR - przegląd
  5. Stare gry komputerowe lata 90 - Najlepsze tytuły retro, które pamiętasz z dzieciństwa
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Mikołaj Wróblewski
Mikołaj Wróblewski

Jestem Mikołaj i pasja do gier towarzyszy mi od dzieciństwa. Na tej stronie znajdziecie recenzje gier na różne platformy, od klasycznych tytułów na konsolach PlayStation 3 i PlayStation 4, po najnowsze produkcje na Xbox i wiele innych. 

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze (0)

email
email