Napraw pasek wyszukiwania, który nie działa w systemie Windows 10

Facebook

WhatsApp
Telegram
LINIA
ReddIt

Metoda 1: Całkowicie zatrzymaj Cortanę.

Jak wspomnieliśmy powyżej, osobisty asystent głosowy Microsoftu, Cortana, jest głęboko zintegrowany z narzędziem wyszukiwania, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że wyłączenie Cortany może pomóc rozwiązać nasz problem.

Aby to zrobić, uruchom naszego Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy przycisk Windows i wybierając opcję, która mówi „Menadżer zadań”, potem dotknijmy zakładki Procesy.

Na tej karcie zobaczysz listę wszystkich aktualnie otwartych procesów i zadań w naszym systemie operacyjnym. Wyszukaj zadanie Cortany, kliknij je, a następnie kliknij przycisk w prawym dolnym rogu okna, który zabija wybrane zadanie/proces.Wyszukiwanie nie działa w systemie Windows 10


Teraz wróć do pola wyszukiwania i ponownie sprawdź, czy działa zgodnie z przeznaczeniem. Jeśli to nie zadziała, wypróbujmy następną metodę.

Metoda 2: Użyj Panelu sterowania.

Skorzystajmy z panelu sterowania, aby rozwiązać nasz problem. Ponieważ wyszukiwanie nie działa, musimy użyć alternatywnego sposobu otwierania Panel sterowania, Aby to zrobić na klawiaturze, naciśnij „Przycisk Start + R” Otworzy się okno Uruchom.


Wyszukiwanie nie działa w systemie Windows 10

W polu uruchamiania wpisz „Panel sterowania" oraz wciśnij Enterotworzy się Panel sterowania, tutaj możemy zmienić wiele konfiguracji naszego komputera.wyszukiwanie w systemie Windows 10 nie działa


Następnym krokiem jest wpisanie „Szukaj” w polu wyszukiwania i naciśnij Enter, znajduje się pod „Rozwiązywanie problemów” zielony napis, przycisk nazywa się „Znajdź i napraw problemy z wyszukiwarką Windows”, kliknięcie tego linku spowoduje wyświetlenie nowego okna, w którym znajdziesz Opcje zaawansowane, w którym będziesz musiał kliknąć i zaznaczyć „Zastosuj naprawy automatyczniepole wyboru. Natychmiast po wykonaniu tej czynności kliknij Uruchom jako administrator, kliknij dalej i postępuj zgodnie z instrukcjami kreatora.

narzędzie do rozwiązywania problemów z wyszukiwaniem w systemie Windows 10

wyszukiwanie w systemie Windows 10 nie działa

Poczekaj kilka sekund, a proces naprawy wykona swoje zadanie, teraz pasek wyszukiwania powinien działać zgodnie z przeznaczeniem. To naprawi niedziałające okienka paska wyszukiwania 10.

Mamy nadzieję, że ten przewodnik pomoże ci naprawić Wyszukiwanie nie działa w systemie Windows 10. Ponadto Microsoft może jak najszybciej rozwiązać ten problem za pomocą paska wyszukiwania, ponieważ jest to jeden z głównych punktów sprzedaży systemu operacyjnego, a te metody mogą z czasem stać się męczące. Jeśli uważasz, że ten post był pomocny, nie wahaj się podzielić się nim ze znajomymi, kto wie, mogą mieć ten sam problem!

  • TAGI
  • Okna 10
Facebook

WhatsApp
Telegram
LINIA
ReddIt

Poprzedni artykułNajlepszy program do pobierania plików MP3 na Androida
Następny artykułJak naprawić Alexa nie łączy się z Wi-Fi?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ Anuluj odpowiedź

Wpisz swój komentarz!

Proszę wpisać tutaj swoje imię


Powiązane Posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.