Logowanie do Hotmaila – W jaki sposób zalogować się do Hotmail?

Jak zalogować się do Hotmaila:

1.) Najpierw przejdź do login.live.com lub www.hotmail.com w Twojej przeglądarce internetowej.

2.) Jeśli wybierzesz pierwszy adres URL, trafisz bezpośrednio na msn strona logowania do hotmaila. Jeśli przejdziesz z drugim linkiem, zostaniesz przekierowany do strony programu Outlook Kliknij „Zaloguj się„, to wyląduje na Ekran logowania Hotmail. Możesz wprowadź adres Hotmail lub adres Outlook tam i kliknij „Następny”.


Zaloguj się na www.hotmail.com

3.) Teraz zostaniesz poproszony o podanie swojego Hotmail hasło na stronie logowania do usługi Hotmail.


logowanie do hotmailaZaloguj się do msn hotmail

Notatka: Nie daj się zwieść nagłówkowi Outlook i nazwie Konto Microsoft: logowanie do konta Hotmail i tak będzie działać, ponieważ Outlook działa również z adresami Hotmail.


4.) Gdy skończysz pisać, kliknij „Zaloguj się“. Otrzymasz dostęp do swojej skrzynki Hotmail i będziesz mógł odbierać wiadomości e-mail, wysyłać je i przesyłać dokumenty.
Jeśli zmieniłeś swój adres Hotmail na adres Outlook, zauważysz nowy folder na karcie Skrzynka odbiorcza. W tym folderze, nazwanym tak jak twój stary adres e-mail, otrzymasz każdą wiadomość e-mail wysłaną na twój stary adres e-mail. Odbywa się to dla wygody: w ten sposób możesz mieć pewność, że każda nowa poczta w Twoim folderze pocztowym jest wysyłana tylko na Twój nowy adres, unikając spamu i niechcianej poczty.

Rejestracja w Hotmailu | Załóż konto e-mail Hotmail 2020


Jeśli nie masz konta poczty Hotmail, możesz również zarejestrować się w usłudze Hotmail. W ten sposób możesz za darmo utworzyć nowe konto Hotmail. Zamiast tego, ty zdobądź adres e-mail programu Outlook który jest połączony z Twoim kontem Microsoft.

  • Rejestracja odbywa się również za pośrednictwem tej samej strony internetowej login.live.com lub www.hotmail.com. Do rejestracji potrzebne jest konto Microsoft.
  • Kliknij przycisk „Brak konta? Stworzyć jeden!“.

Zarejestruj się w Hotmailu

  • Wpisz w polu adres Hotmail. Musi to być unikalna nazwa Twojego adresu e-mail i identyfikatora, którego będziesz musiał użyć do logowania. Hasło powinno być kombinacją liter i cyfr lub symboli, które coś dla Ciebie znaczą i są łatwe do zapamiętania.
  • Wybierz ” hotmail.com ” z menu rozwijanego.

utwórz konto hotmail

Hotmail nie jest już dostępny pod tą samą nazwą. Na razie zastąpiła go usługa Outlook. Nie daj się jednak zmylić myśleniu, że Hotmail i Outlook to różne usługi! Obydwa są takie same, po prostu ta pierwsza została wycofana z produkcji, a ta druga jest aktywna. Jeśli nadal masz konto Hotmail, możesz zalogować się na swoje konto, logując się na Outlook.com, a także mieć możliwość utworzenia nowego konta pocztowego Hotmail. Przeczytaj więcej artykułów podobnych do tego Rejestracja w Poczcie AOL.

Powiązane Posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.