Korzystaj z dwóch kont WhasApp w jednym telefonie komórkowym

Facebook

WhatsApp
Telegram
LINIA
ReddIt

Cena £:
Bezpłatny

Proces jest bardzo prosty i pokażę to krok po kroku w poniższym filmie:

Parallel Space: Jak uruchomić dwa konta WhatsApp

Krok 1. Druga opcja to przestrzeń równoległa. Ta aplikacja jest kompatybilna z większością telefonów komórkowych i tabletów z systemem Android. To pozwala w naprawdę prosty sposób tworzyć nowe sesje tego samego.


Krok 2. Aby włączyć dwa konta WhatsApp na telefonie komórkowym z Parallel Space, wystarczy kliknąć przycisk „+” znajdujący się u dołu ekranu głównego.zrzut ekranu-589-kopia

Krok 3. Wybierz aplikację, którą chcesz podwoić. W naszym przypadku aplikacja do przesyłania wiadomości jest teraz własnością Facebooka i wykonuje normalną rejestrację i weryfikację popularnego procesu aplikacji do przesyłania wiadomości.


podwójne-konta-whatsapp-2
Podwójny WhatsApp 2016

Krok 4. Po zakończeniu procesu rejestracji możesz korzystać z obu kont jednocześnie. jeden z oficjalnej aplikacji na Androida, a drugi z Parallel Space. gdzie można również klonować, obsługuje również inne powszechnie używane aplikacje, takie jak Facebook czy Snapchat.

Parallel Space, alternatywa dla jednoczesnego korzystania z podwójnych kont WhatsApp.


Rzeczy, które powinieneś rozważyć

  • Teraz wiesz, że jak umieścić dwa numery lub konta na jednym telefonie WhatsApp jest ważne, aby wcześniej mieć na uwadze pewne kwestie.
  • Musisz mieć dwie działające i dostępne karty SIM z różnymi numerami. ale tylko jeden z nich musi być włożony do telefonu komórkowego.
  • Aby odbierać wiadomości z obu kont, potrzebujesz działającej transmisji danych mobilnych lub podłączonego do sieci Wi-Fi.
  • Jeśli używasz telefonu z jedną kartą SIM. Drugi numer musi być aktywny podczas rejestracji, aby otrzymać kod weryfikacyjny. Wtedy nie jest już obowiązkowy, ale nadal można go normalnie używać na innym telefonie.
  • Nie możesz utworzyć innego konta powiązanego z jednym z dwóch numerów w innym telefonie komórkowym. Jeśli to zrobisz, przestrzeń równoległa cię wyloguje. Nie możesz mieć dwóch kont WhatsApp w jednym telefonie z Androidem.
  • Te sztuczki są kompatybilne tylko z telefonami z Androidem, które spełniają wymagania instalacyjne dla obu aplikacji.

Korzystając z tej metody, możesz korzystać z dwóch kont WhatsApp na Androida bez rootowania i bezpłatnie. Nie zapomnij podzielić się tym artykułem ze znajomymi.

  • TAGI
  • Podwójny WhatsApp
Facebook

WhatsApp
Telegram
LINIA
ReddIt

Poprzedni artykuł10 najlepszych aplikacji na Androida, których nie znajdziesz w Google Play
Następny artykułJak ładować iPhone'a szybciej!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ Anuluj odpowiedź

Wpisz swój komentarz!

Proszę wpisać tutaj swoje imię


Powiązane Posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.