Jak zdobyć darmowe kody Playstation Plus?

PlayStation (PS) to jedna z najlepszych konsoli do gier wideo. Nic dziwnego, że darmowe kody PlayStation Plus są poszukiwane. Wiele osób zastanawia się w jaki sposób można zdobyć darmowe kody do PlayStation Plus. W tym artykule omówimy prosty sposób na zdobycie punktów za darmo

Jak zdobyć PlayStation Plus za darmo 2022


Wszyscy gotowi na własną darmową konsolę Playstation plus kody, wypełniając oferty i ankiety z telefonu z Androidem, muszę polecić wypróbowanie aplikacji nagród Whaff, korzystając z tej aplikacji, możesz zarabiać prawdziwe pieniądze online, wypełniając oferty i polecając znajomym, gdy zarobisz wystarczająco dużo dolców, będziesz mógł je wymienić na kartę PSN.

Alternatywnie możesz wypróbować aplikację PointsPrizes. Jest to legalny sposób na zdobywanie darmowych kodów PSN poprzez zdobywanie punktów. Możesz zdobywać punkty, wypełniając bezpłatne oferty dostępne w aplikacji. Po zdobyciu wystarczającej liczby punktów możesz odwiedzić ich stronę internetową i odebrać je jako kod PS Pus.

Dla użytkowników Androida:

PointsPrizes - Darmowe karty podarunkowe

 

Dla użytkowników iOS:

PointsPrizes - Darmowe karty podarunkowe

 

Oto kilka działających kodów Free Psn Plus 2022 Listopad

Te kody playstation plus mogą być użyte do aktywacji playstation plus 1-miesięcznej bezpłatnej subskrypcji próbnej bez wydawania ani grosza. Jest wiele osób, które grają w gry Playstation online, korzystając z naszego kodu Playstation plus wersja próbna. Uwaga, wszystkie wymienione tutaj kody są generowane przez narzędzie do generowania kart playstation plus, więc bez dalszych ceregieli zobaczmy kody.

8D78-K7NC-HA9P
3T7N-G6NJ-KB6H
GJ8J-GFN6-M99J
908H-9BNB-8M2M
8B43-F3NE-NEBQ
6JF8-LRN2-2CPG

Jak odkupić PlayStation plus kod:

Gdy masz kod rabatowy PlayStation Plus, możesz go zrealizować na dwa sposoby.

1.) Zaloguj się na swoje konto PSN za pomocą przeglądarki i odwiedź ten link Wykupić kod. Wpisz go i postępuj zgodnie z instrukcjami. Po wykonaniu tej czynności kod zacznie obowiązywać.

2.) Lub na PlayStation 4 przejdź do ikony PlayStation Store po lewej stronie menu głównego.wykorzystaj kod PlayStation plus

Przewiń w dół pasek po lewej stronie i wybierz Zrealizuj kody.wykorzystaj kod PlayStation plus

Wykorzystaj kod, a Twoja subskrypcja będzie aktywna. Ta sama metoda służy do realizacji innych kodów PS4, takich jak gry cyfrowe i wersje demonstracyjne, więc warto o tym pamiętać.

Jak anulować konto PSN 2022


Jeśli aktualnie subskrybujesz usługę bezpośrednio od Sony i jesteś użytkownikiem Playstation plus kod, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest anulowanie lub wyłączenie automatycznego odnawiania bieżącej subskrypcji. darmowa karta ps plus

Jak anulować subskrypcję przed wygaśnięciem

Chociaż nie jest to konieczne, warto wiedzieć, kiedy subskrypcja PlayStation Plus wkrótce wygaśnie, zanim anulujesz ją i odnowisz za pomocą kodu.

Można to zrobić tylko w jeden sposób, to zalogować się na swoje konto PSN w przeglądarce i przejść do sekcji Multimedia. (Jeśli jesteś zalogowany, poprzedni link przeniesie Cię bezpośrednio tam; jeśli nie, przejdź do Zarządzanie kontem, a następnie Multimedia na górze.) Kliknij Gry i wyszukaj najnowsze gry, które pobrałeś za darmo . Twój termin płatności będzie taki sam jak Twoja subskrypcja; pod koniec dnia, gdy anulujesz subskrypcję PlayStation Plus, nie będziesz już mieć dostępu do tych gier.

Innym sposobem na poznanie jest bezpośrednie przejście do PlayStation 4 i będzie tam widoczne. Oto przewodnik krok po kroku, jak anulować subskrypcję i automatyczne odnawianie na PS4.

Aby anulować subskrypcję i automatyczne odnowienie:

Najłatwiejszym sposobem na anulowanie lub zatrzymanie automatycznego odnawiania subskrypcji jest skorzystanie z PlayStation 4. Najpierw przejdź do Ikona PlayStation Plus w lewym górnym rogu menu konsoli.Jak anulować konto PSN?

Następnie przejdź do Zarządzaj subskrypcją w prawym górnym rogu. wciśnij X przycisk raz i wybierz Subskrypcja.Jak anulować konto PSN?

Zobaczysz ważne informacje o swojej subskrypcji wraz z opcją zatrzymania automatycznej subskrypcji.Jak anulować konto PSN?

Spowoduje to wyłączenie lub anulowanie subskrypcji po jej wygaśnięciu, umożliwiając jej odnowienie za pomocą kodu PlayStation Plus zakupionego na stronach wymienionych powyżej.

Teraz, gdy jesteś przygotowany na wzrost cen Sony, możesz nadal korzystać z PlayStation Plus. Z pewnością nie jest to idealna usługa, ale z pewnością jest naprawdę fajna w użyciu. Udostępnij ten post swoim znajomym, to pomoże im i nam.

Powiązane Posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.