Jak zaprosić wszystkich znajomych do polubienia strony na Facebooku

Facebook

WhatsApp
Telegram
LINIA
ReddIt

Metoda nr 1

1. Najpierw uruchom Google Chrome.

Notatka! Ta sztuczka działa tylko w przeglądarce Chrome.

2. Drugi krok, przejdź do strony, na którą chcesz wykonać masowe zaproszenie. ( TechinDroid oczywiście!) I kliknij „zaproś znajomych do polubienia tej strony“.


3. Pojawi się lista Twoich znajomych z Facebooka: Przewiń w dół, aż lista Twoich znajomych się zakończy Teraz umieść wskaźnik myszy na pasku wyszukiwania & kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz „Sprawdzać" opcja.Zaproś wszystkich znajomych do polubienia skryptu strony na Facebooku

4. Nie panikować! To tylko kod źródłowy strony, który pojawia się po prawej stronie ekranu. Przejdź do "konsola" patka.jak zaprosić znajomych do polubienia strony na Facebooku, która nie jest twoja


5. Kopiuj i wklej następujący fragment kodu do karta konsoli:

Var inputs = document.getElementsByClassName ('uiButton _1sm');
 For (var i = 0; i <inputs.length; i ++) {
 inputs [i] .click ();
 }

Konsola6. Wreszcie hit “minter" klucz. I bum! Zaproszenie właśnie zostało wysłane do wszystkich Twoich znajomych. W rzeczywistości po prostu poprosiłeś przeglądarkę o wysłanie zaproszeń za Ciebie.


Metoda nr 2

Facebook Friend Invite Rozszerzenie Chrome 2022


Ta metoda opiera się na rozszerzeniu chrome (Zaproszenie do znajomych z Facebooka) które pozwalają nam wysyłać zbiorcze zaproszenia do polubienia strony na Facebooku, więc zobaczmy, jak to zrobić.

Instagram jak kody [Get 1000 likes on your pics].

1. Najpierw przejdź do sklep internetowy Chrome z poniższego linku i zainstaluj dodatek Facebook Friend Inviter do przeglądarki Chrome.

Nieznana aplikacja

Cena £:
Bezpłatny

2. Po zainstalowaniu musisz otworzyć stronę na Facebooku, którą chcesz zaprosić do polubienia strony. I kliknij „Zaprosić przyjaciół” opcja na stronie. Facebook Friend Invite Rozszerzenie Chrome 2017

3. Wyskakujące okienko, które pokazuje twoją listę znajomych z opcją zaproszenia ich. Następnie musisz kliknąć symbol rozszerzenia, który pojawi się w prawym górnym rogu przeglądarki. Kliknij go, aby rozpocząć wysyłanie automatycznych zaproszeń do wszystkich znajomych.Facebook Friend Invite Rozszerzenie Chrome 20174. Poczekaj, aż automatyczne przewijanie zakończone, wszyscy twoi znajomi zostali wybrani. Teraz pokaże wiadomość, wszyscy przyjaciele zostali wybrani. Poczekaj 30 sekund, jeśli nie wyśle ​​​​zaproszeń ponownie, kliknij ikonę rozszerzenia. W tym kroku przeglądarka powinna trochę utknąć na podstawie liczby znajomych, których masz. Wysłanie 4500 zaproszeń zajmie 2 minuty.Jak zaprosić wszystkich znajomych do polubienia strony na Facebooku jednym kliknięciem

5. To wszystko! Teraz wszystkie twoje wszyscy znajomi otrzymają zaproszenia natychmiast a polubienia Twojej strony wzrosną.

Jak widzisz, więc mam nadzieję zaproś wszystkich znajomych na stronę na Facebooku w 2022 r. jest dość łatwe i całkowicie bezpłatne. Te dwie metody obecnie działają dobrze, osobiście je przetestowałem. Korzystając z powyższej procedury możesz również promować stronę na Facebooku, która nie jest Twoja.

  • TAGI
  • Facebook
  • Porady & Triki
Facebook

WhatsApp
Telegram
LINIA
ReddIt

Poprzedni artykułPodstawowe aplikacje na iPhone’a 2022
Następny artykułJak odzyskać utracone zdjęcia ze smartfona z systemem Android

ZOSTAW ODPOWIEDŹ Anuluj odpowiedź

Wpisz swój komentarz!

Proszę wpisać tutaj swoje imię


Powiązane Posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.