Jak założyć konto na Instagramie 2022

Facebook

WhatsApp
Telegram
LINIA
ReddIt

Cena £:
Bezpłatny+

Krok 2 Po pobraniu aplikacji. Zainstaluj go na swoim urządzeniu mobilnym, aby zacząć korzystać z tej sieci społecznościowej.

Krok 3 Po zainstalowaniu w telefonie komórkowym. Otwórz aplikację, a następnym krokiem jest zarejestrowanie się jako użytkownik . Aby to zrobić, musisz kliknąć na „Zapisz się" przycisk.jak-utworzyc-instagram-konto-1


W przypadku użytkowników iPhone'a kliknij „Zarejestruj się telefonicznie lub e-mailem” opcja. Jeśli chcesz dołączyć do Instagrama za pomocą e-maila lub numeru telefonu. Zamiast używać numeru telefonu e-mail, możesz również utworzyć konto na Instagramie, klikając „Zaloguj się przez facebook" przycisk.

jak-utworzyc-instagram-konto-2jak-utworzyc-instagram-konto-3


Krok 4 Następnie pojawi się ekran do wpisania swojego e-mail, nazwa użytkownika i hasło pojawi się. Po zakończeniu wypełniania tych danych wystarczy kliknąć „Kontynuować” i natychmiast i masz już swoje konto .

Krok: 5 Po zarejestrowaniu się na Instagramie. Czas na zacznij przesyłać zdjęcia i filmy chcesz się podzielić i zacząć obserwować znajomych lub użytkowników, którzy Cię interesują. Ponadto istnieją również różne opcje, takie jak na przykład. Twórz kolaże ze swoich zdjęć lub publikuj filmy.


Mam nadzieję, że ten samouczek krok po kroku pomoże ci utwórz konto na Instagramie! w kilka minut ze smartfonem. Dziękuje za przeczytanie.

  • TAGI
  • Instagram
Facebook

WhatsApp
Telegram
LINIA
ReddIt

Poprzedni artykułUtwórz skrót klawiaturowy, aby otworzyć programy lub folder
Następny artykułJak skonfigurować iCloud

ZOSTAW ODPOWIEDŹ Anuluj odpowiedź

Wpisz swój komentarz!

Proszę wpisać tutaj swoje imię


Powiązane Posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.