Jak zainstalować Galaxy S8 Launcher na S7 / S7 Edge

Facebook

WhatsApp
Telegram
LINIA
ReddIt

Pobierz Launcher Samsung Galaxy S8 na S7 i S7 Edge [No root]


Ta aplikacja działa tylko na twoim telefonie, jeśli używasz telefonu opartego na Nougat, wymagane jest również posiadanie Touchwiz, dlatego S7 jest w stanie doskonale korzystać z tego programu uruchamiającego. To nie zadziała na marshmallow!.

1. Aby korzystać z nowego Launchera Galaxy S8, musisz najpierw „Wyczyść dane” i „Wyczyść pamięć podręczną” standardowej wyrzutni (Touchwiz Home w przypadku S7) z ustawień.

2. Następnie musisz Ściągnij i ręcznie zainstaluj APK. Jeśli APK ulegnie awarii, wyczyść dane i pamięć podręczną jeszcze raz i powinno działać, jeśli naciśniesz przycisk home i voila ciesz się s8 touchwiz na s7.


Użyteczne, ale z ograniczeniami

• Niektórzy użytkownicy zgłaszają pewne wady i jest oczywiste, że nie jest to dopracowane. Na przykład balony powiadomień są nieco większe niż oczekiwano w niektórych aplikacjach, ale jeśli programista się do tego przyzwyczai, czeka nas wspaniałość.Wyrzutnia s8 na krawędzi s7

• Inne udokumentowane problemy to to, że pływające bąbelki Facebook Messengera nie działają poprawnie z programem uruchamiającym i że nawet jeśli używasz Galaxy S7 z Nougat, program uruchamiający nadal będzie miał problemy, ale ten ostatni jest bardzo odosobnionym przypadkiem.


Mimo że ma wszystkie te problemy, nadal jest działająca wyrzutnia, co myślisz? Czy poczekasz, aż będzie mniej błędów, czy też pobierzesz go tak szybko, jak to możliwe? Zostaw swoje komentarze poniżej!

  • TAGI
  • Galaxy S7
  • Samsung Galaxy S7 krawędzi
  • Samsung Galaxy S8
Facebook

WhatsApp
Telegram
LINIA
ReddIt

Poprzedni artykułNajlepsze moduły Xposed dla Androida
Następny artykułJak usunąć kontakty z Telegrama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ Anuluj odpowiedź

Wpisz swój komentarz!

Proszę wpisać tutaj swoje imię


Powiązane Posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.