Jak włączyć korektor Spotify na Androidzie?

Facebook

WhatsApp
Telegram
LINIA
ReddIt

Te telefony z Androidem, które mają wbudowany korektor, są bezpieczne, ale te, które go nie mają, mają kłopoty, ale nie obawiaj się, jesteś tylko aplikacją innej firmy od korektora swoich utworów w Spotify.

W sklepie Google Play znajduje się wiele aplikacji korektora, ale większość z nich nie działa, pokażmy Ci najlepszą aplikację korektora spotify, jaką do tej pory wypróbowaliśmy:

Po zainstalowaniu Precise Volume zaznaczmy kilka pól, aby był kompatybilny ze Spotify. Po pierwsze musisz włącz korektora następnie dotknij ikony koła zębatego i zaznacz „Tryb zgodności' pudełko i to wszystko, masz korektor dla Spotify.


Aplikacja Korektor Spotify na Androida 2017
Włącza tryb zgodności do użycia ze Spotify

Alternatywny:

Użytkownicy root mają własną alternatywę z Viper4droid. Ta aplikacja daje nam pełną kontrolę nad wszystkimi wyjściami audio urządzenia. Sprawdź post XDA VIPER4Android, aby uzyskać więcej informacji. Możesz także pobrać jego oficjalną aplikację z ich własnej strony internetowej, na której oferują również program Windows. Pamiętaj, że tylko XDA i VIPER4Android są jedynymi, które oferują legalną aplikację, aplikacje znajdujące się w Sklepie Play są fałszywe.

Wyrównaj Spotify według własnych upodobań

Jeśli nigdy nie konfigurowałeś korektora, ponieważ nie uważałeś go za konieczny, a może nie chciałeś zepsuć swojej aplikacji muzycznej, prawdopodobnie nie doświadczyłeś w pełni Spotify.


Aby wyrównać muzykę w Spotify, wystarczy wykonać następujące czynności:

  • Dotknij „Twoja biblioteka”
  • Otwórz ustawienia aplikacji, dotykając prawego górnego biegu.
  • Przesuń w dół i znajdź grupę „Jakość muzyki”.
  • Stuknij opcję „Korektor”, aby uzyskać dostęp do ustawień korektora spotify.

Jak włączyć korektor Spotify na Androidzie?


Trzy dotknięcia, aby otworzyć korektor.

Większość korektorów jest prosta i zapewnia 5 pasm (takich jak zastosowanie haczyków powyżej), podczas gdy inne wybierają 6, 7 lub 10, w zależności od tego, co programiści uwzględnili w aplikacji (na przykład Viper4droid FX ma 10). Im więcej pasm ma korektor, tym lepiej.

Możesz podkręć bas, który ma mniej Hzwzmocnij soprany większą liczbą Hz lub po prostu wypróbuj domyślne ustawienia, które są zoptymalizowane dla różnych rodzajów muzyki.

Co o tym myślisz? Spróbuj używać Spotify z korektorem przez tydzień i daj nam znać swoją opinię w polu komentarza poniżej. Nie zapomnij udostępnić tego posta, jeśli uważasz, że znajomy też może go potrzebować!

  • TAGI
  • android
  • spotify
Facebook

WhatsApp
Telegram
LINIA
ReddIt

Poprzedni artykułJak odblokować komputer Mac za pomocą zegarka Apple?
Następny artykułPodstawowe aplikacje na iPhone’a 2022

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ Anuluj odpowiedź

Wpisz swój komentarz!

Proszę wpisać tutaj swoje imię


Powiązane Posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.