Jak uzyskać motywy Samsung Płatne za darmo?

 

1. Na początek potrzebujesz telefonu Samsung, który obsługuje sklep Galaxy. Teraz otwarte „Ustawienia> Motywy” Następnie dotknij „Więcej motywów“.


2. Następnie poszukaj dowolnego motywu płatności i dotknij go, aby wyświetlić szczegóły i pobrać / kupić lub wypróbować motyw. Teraz musisz trafić na “Pobierz wersję próbną” rozpocznie się pobieranie, po zakończeniu pobierania możesz zastosować motyw, klikając „Bezpłatna wersja próbna“.Jak otrzymywać płatne motywy Samsung za darmo?


3. Po aktywacji bezpłatnego okresu próbnego będziesz mógł korzystać z motywu przez 5 minut. Teraz Pobierz Aplikacja do blokowania pakietów i zainstaluj na swoim telefonie.

4. Teraz otwórz aplikację i zaakceptuj uprawnienia wymagane przez tę aplikację. Gdy znajdziesz się na stronie listy aplikacji, wyszukaj słowo kluczowe „Motyw”, Znajdziesz dwie aplikacje o nazwie Sklep z motywami i Motywy. Musisz wprowadzać zmiany w obu aplikacjach jeden po drugim. Płatne motywy Samsung


otrzymuj płatne motywy Samsung za darmo

5. Najpierw musisz wybrać Sklep z motywami z wyników wyszukiwania i pokaże menu, Stuknij w „Wyczyść dane”. To wszystko teraz wróć i wybierz „Motywy” z wyników wyszukiwania, a następnie kliknij „Wyłączyć” przycisk. Pobierz płatne motywy Samsunga za darmo

6. To wszystko, co zrobiłeś. Teraz płatny motyw będzie zawsze dostępny na Twoim telefonie bez płacenia. I uważaj na jedną rzecz, jeśli chcesz przywrócić domyślny motyw lub wybierz inny motyw musisz Włącz tę aplikację „Motywy” z aplikacji do wyłączania pakietów.

Oto niektóre z najlepiej płatnych motywów, które powinieneś wypróbować:

Niebieski kwiat Nugat
Zorza polarna Minimalistyczny Różowy
UX karty Uwaga Galaxy 5
Symboliczny widok USA Nieskończoność z tłem
Wygląd materiału Mroczny rycerz
iOS10 Onyks

Podobnie jak te, dostępnych jest ponad setki motywów i można je pobrać i używać bez dokonywania płatności.

Zostawimy Ci nawet przewodnik wideo, aby lepiej zrozumieć:

https://www.youtube.com/watch?v=TGRqNLVqDNg

Pamiętaj, że ten hack płatnych motywów Samsung działa obecnie na Samsung Galaxy S6 i S6 edge, Samsung Galaxy S6 edge +, S7, S7 edge, Samsung J7, J7 prime i niektórych urządzeniach J2 oraz prawie wszystkich urządzeniach, które mają sklep z motywami funkcja. Niektóre urządzenia, takie jak Samsung Galaxy Note 5, nie mają sklepu z motywami. Mam nadzieję, że ten przewodnik pomoże ci Pobierz płatne motywy Samsunga za darmo. Nie zapomnij podzielić się tym artykułem ze znajomymi.

 

Powiązane Posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.