Jak uzyskać emotikony iOS 12 na dowolnym urządzeniu Samsung? [ROOT]

Istnieją dwa różne sposoby, aby zainstaluj emotikony iOS 12 na urządzeniach Samsung które mają już uprawnienia roota. Zostawiamy ci tutaj dwie metody dla użytkowników Magisk i SuperSU, postępuj zgodnie z instrukcjami w zależności od typu posiadanej aplikacji zarządzającej rootem.

Jak uzyskać emotikony iOS 12 na urządzeniach Samsung


Metoda nr 1 Korzystanie z Menedżera Magisk

Wymagania:
Zrootowane urządzenie Samsung
Zainstalowano Magisk

Kroki, które należy wykonać, aby uzyskać emotikony iPhone’a na Samsunga:

1.) Aby rozpocząć instalację emotikonów iOS na Samsungu, kliknij poniższy podany przycisk Pobierz aby pobrać moduł Magisk emoji iOS 12, który zmieni domyślne emoji Samsunga w styl iOS. Moduł będzie w zamek błyskawiczny format, który możesz zainstalować bezpośrednio za pomocą menedżera Magisk.

(Pobierz pakiet emotikonów iOS 12 dla Magisk.zip)

Ściągnij

2.) Zainstaluj pobrany moduł i uruchom ponownie

Otwórz aplikację Magisk Manager na telefonie Samsung i Otwórz „Menu” przez Stuknij w przycisk Hamburger (w lewym górnym rogu ekranu), a następnie wybierz „Moduły”, a następnie dotknij „+” u dołu ekranu.

Teraz pojawi się ekran menedżera plików. Stamtąd przeglądaj foldery telefonu, aby wybierz pobrany plik emojis pack.zip na iOS 12 Kiedyś, gdy moduł został pomyślnie zainstalowany, zobaczysz ekran podobny do zrzutu ekranu, który znajdziesz poniżej, i wybierz „Restart” opcja na dole ekranu. Gotowe!

3.) Używaj emotikonów iOS 12 na swoim Samsungu

Po wykonaniu wszystkich pokazanych przez nas kroków Teraz domyślne emotikony klawiatury Samsung powinny wyglądać jak emotikony iPhone’a. Możesz korzystać z nich w dowolnej aplikacji do czatowania, takiej jak Facebook Messenger, Skype, WhatsApp i inne aplikacje.

Emotikony iOS 12 dla Samsunga
Emotikony iOS 12 dla smartfonów Samsung

Metoda nr 2 Korzystanie z SuperSU

Wymagania:

Zrootowane urządzenie Samsung
Zainstalowano SuperSU

W większości przypadków modów SuperSU zwykle potrzebujemy niestandardowego odzyskiwania, aby sflashować plik zip, ale w przypadku przechwytywania emoji iPhone’a dla Samsunga naprawdę nie jest konieczne posiadanie niestandardowego odzyskiwania, ponieważ możesz po prostu pobrać aplikację bezpośrednio z Sklep Google Play, który odpowiada za cały proces.

Aplikacja, o której mówiliśmy, to Przełącznik emotikonów która również będzie darmową aplikacją, będzie tą, która umożliwi fakt zmiana emotikonów Androida na nowe i błyszczące emotikony iPhone’a dla Samsunga. Po zrootowaniu urządzenia za pomocą SuperSU wszystkie opcje Emoji Switcher będą dostępne do użycia. Wśród tych wielu opcji masz tę, która Cię interesuje, czyli pakiet Apple Color Emoji. Ale będziesz mieć też inne opcje do odkrycia, ile tylko zechcesz.

1.) Aby rozpocząć korzystanie z tej metody, pobierz i zainstaluj aplikację Emoji Switcher za pomocą przycisku pobierania podaliśmy poniżej, Ta aplikacja nie jest dostępna w Google Play.

Przełącznik emotikonów 2.1.4 (.apk)

Ściągnij

2.) Jedyne, co musisz zrobić, to otwórz aplikację i nadaj uprawnienia roota po wyświetleniu monitu automatycznie wykryje pakiet emotikonów, który domyślnie posiada Twoje urządzenie.

3.) Instalacja zaczyna się od tego miejsca, w głównym oknie aplikacji, które jest wyświetlane z rozwijanym menu i tylko przyciskiem , musisz wybrać nowy pakiet emoji i kliknąć opcję Instaluj.

Emotikony iPhone'a dla Samsunga

4.) Kiedy zakończysz cały ten proces, musisz uruchom ponownie urządzenie aby zauważyć nowe zmiany. A gdy Twoje urządzenie jest już włączone, pożądane emotikony Apple czekają na Ciebie, gdy następnym razem wyślesz SMS-a do znajomego.

Emotikony iPhone'a na Samsungu

Aby odwrócić cały proces, wystarczy wykonać te same czynności, które wykonałeś wcześniej, ale tylko zastępując emotikony iPhone’a pakietem emotikonów Google.

Jeśli spodobała Ci się ta mała sztuczka estetyczna, nie zapomnij udostępnić tego artykułu znajomym, aby mogli mieć takie same emotikony jak Twoje. Mamy nadzieję, że podobał Ci się wynik i jesteś zadowolony, a także mamy nadzieję, że będziesz dalej śledzić nas w kolejnych artykułach, które publikujemy. Korzystaj z nowych emotikonów!

Powiązane Posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.