Jak uzyskać bezpłatną UC w PUBG Mobile?

PUBG Mobile zyskał wielką popularność w ostatnim czasie. Wiele osób zastanawia się jak otrzymać UC w PUBG Mobile za darmo. Ten artykuł przedstawia najlepsze sposoby w 2022 roku,

Darmowe środki Google Play

Czy wiesz o Premiach za ankiety Google? Ta aplikacja, zaprojektowana przez Google, daje użytkownikom ankiety, które muszą wypełnić w zamian za pieniądze. Istnieje od 2017 roku i jest świetnym źródłem dochodu, aczkolwiek będzie on niższy niż płaca minimalna. Ale pasuje do celów, o których teraz myślimy – kupowania UC.

To dość proste: pobierz aplikację i zarejestruj się. Po zalogowaniu się wypełniaj ankiety i zadania dopóki nie zarobisz wystarczająco dużo pieniędzy, i wypłacić go wybierając Google Play jako metodę płatności. Mógłbyś wtedy kup UC bezpośrednio lub dokonaj wyboru, aby uaktualnić swoje kontoa następnie postępuj zgodnie z naszą metodą #1.

Ta rada dotyczy również innych źródeł dochodu online i jest o wiele lepsza niż próba zdobycia darmowego hacka UC w PUBG Online, więc jeśli już zarabiasz pieniądze online, miej to na uwadze!

Nagrody za ankiety Google

 

Cena £:
Bezpłatny

 

Metoda nr 2

Korzystanie z nagród Elite Royale Pass

Nasza trzecia metoda może być bardzo czasochłonna, ale jest bardzo skuteczna. Jednorazowo trzeba jednak wydać 10 USD.

Musisz Otwórz PUBG Mobile i kup 600 UC. To również da ci 60 bonusowych UC. Potem musisz kup przepustkę Elite Royale (o wartości 600 UC) i ukończ każdą cotygodniową misję, która się pojawi – jeśli zrobisz to przez cały sezon, zdobędziesz wystarczającą liczbę UC, aby kupić kolejną Elite Royale Pass i powtórzyć proces. Dzięki temu zyskasz również inne rzeczy, takie jak karty, nowe ruchy i kosmetyki.

Spójrz na zrzut ekranu poniżej:

PUBG mobilny darmowy UC hackPUBG mobilny darmowy UC hack

Jak widać na obrazku, zdobywanie RP gwarantuje UC (30 UC za każde 5 RP). Jeśli uda ci się wykonać wszystkie misje w ciągu 8 tygodni, odzyskasz swoje 600 UC. Wykorzystaj je, aby kupić kolejną przepustkę i powtarzaj proces tak długo, jak chcesz!

Metoda nr 3

Uaktualnij swoje konto i uzyskaj bezpłatne UC dla PUBG mobile

Jeśli grasz bez wydawania pieniędzy na grę, nigdy nie będziesz w stanie uzyskać UC w PUBG za darmo, nawet jeśli wygrasz w każdej bitwie. Ale jeśli kupisz Przepustka elitarna lub przepustka królewska, Twoje konto będzie na innym poziomie. Za każdym razem, gdy wypełniasz misje sezonowe (coś, co możesz zrobić tylko z przepustką) wygrasz różne rodzaje nagród i nagród. Jednym z nich jest oczywiście UC. Jeśli zastanawiasz się, jak uzyskać bezpłatną UC w PUBG Mobile, a Twój smartfon z Androidem lub iOS nie jest zrootowany ani zmodyfikowany, może to być dla Ciebie najlepszy sposób. Spróbuj zdobyć przepustkę w prezencie od znajomego i ciesz się darmowym UC!

Uzyskaj bezpłatną UC w PUBG

Jak kupić gotówkę UC za pomocą karty kredytowej lub debetowej?


Jeśli masz kartę kredytową lub debetową, możesz łatwo kupić UC za pośrednictwem zintegrowanego sklepu internetowego, który znajdziesz w PUBG Mobile. Oferują różne bonusy w zależności od wielkości zakupu. Jak powiedzieliśmy wcześniej, otrzymanie 600 UC da ci 60 bonusowych UC, a to tylko jedna z opcji.

Jak kupić gotówkę UC

Co zrobić, jeśli nie masz fizycznej karty kredytowej lub debetowej? Jeśli nie posiadasz fizycznej karty, możesz użyć wirtualnych kart kredytowych, aby kupić UC. Jeśli PUBG Mobile nie akceptuje Twojej wirtualnej karty, spróbuj zapłacić środkami Google Play. Obecnie większość wirtualnych kart kredytowych dostępnych na rynku dobrze współpracuje z Google Play.

Możesz uzyskać dodatkowe UC, jeśli posiadasz przepustkę Elite lub Elite Royale, co czyni ten przedmiot bardziej wartościowym. Pamiętaj, że przepustka Elite Royale jest warta 600 UC. Jeśli nie możesz skorzystać z bonusów, jedyny sposób na uzyskanie UC poprzez zakupy w grze. Czasami możesz otrzymać zniżki.

PUBG Mobile UC i BP Generator Hacks 2022


  • Niektóre witryny w Internecie sugerują użytkownikom odwiedzanie witryn takich jak „pubg.4all.cool“, “pubgmobile.zabawa“, “androidhackers.net„dziwna strona internetowa, która nie ma połączenia z oficjalną stroną PUBG Mobile.
  • Ta strona obiecuje dać Darmowe UC i BP dla swoich użytkownikówmówiąc, że może generować je dla PUBG Mobile na Androida, iOS i emulatorach.
  • Ale, jak to możliwe? Niestety tak nie jest – to tylko oszustwo. Często przyciąga Cię interfejs użytkownika i łatwy w użyciu interfejs stron generatorów PUBG Mobile UC/BP, ale ta atrakcja będzie krótka, ponieważ zauważysz prawdę w krótkim czasie. Żaden z nich nie działa.
  • Darmowe generatory UC zwykle wymagają twojego Nazwa użytkownika i platforma urządzenia smartfona przed próbą „wysłać”UC lub BP. Wpisanie nazwy użytkownika i wybranie platformy urządzenia uruchomi kolejny krok. Generator zapyta cię ile UC lub BP chcesz doładować na swoje konto „za darmo”. Potem jest haczyk: ostatnim krokiem do wysłania darmowego UC lub BP na konto PUBG Mobile będzie wymagało od Ciebie zweryfikuj, czy jesteś człowiekiem za pomocą ankiety.

oszustwo pubg.4all.coolMobilny hak PUBG 2022

  • Szczerze mówiąc, ankieta nie jest tak naprawdę konieczna. Pomyśl o tym: dlaczego warto skorzystać z ankiety, aby zweryfikować, czy Twoi użytkownicy są prawdziwi? Google CAPTCHA istnieje z jakiegoś powodu, prawda? Ale ankieta może być wykorzystana do generowania pieniędzy dla jej twórców, czego CAPTCHAS nie zrobi wydajnie. Generatory to fałszywe narzędzia, a osoba, która jest właścicielem tej witryny, będzie zarabiać prawdziwe pieniądze w Internecie, tracąc czas na wypełnianie ankiety.
  • Może to być smutne, ale wielu początkujących internautów wpada w ten schemat, a nawet próbuje wielokrotnie korzystać z narzędzia, myśląc, że robi coś źle. Żaden z nich nic nie dostaje! Więc nie bądź taki jak oni – bądź mądrzejszy i nie próbuj używać hacków za darmo UC lub BP w PUBG Mobile.

Mówiliśmy już o generatorze monet FIFA 18, generatorach kodu PSN i generatorze Robux. Generatory PUBG UC i BP to ten sam rodzaj rzeczy: po prostu kolejne oszustwo. Nie mówimy tylko o tej witrynie „pubg.4all.cool”, mówimy o wszystkich generatorach, które istnieją w Internecie. Żaden z nich nie działa. Co więcej, oficjalna strona PUBG oficjalnie ogłosiła, że ​​zablokuje każdego użytkownika, który zostanie przyłapany na próbie włamania się do gry.

Lista znanych nam stron Generatora PUBG UC:

  • http://pubgmobile.zabawa/ Znany również jako mobilna zabawa PUBG
  • http://pubg.4all.cool/ Znany również jako PUBG 4all cool

O ile teraz wiemy, nie ma innego sposobu na uzyskanie darmowego UC w PUBG, poza wspomnianymi tutaj metodami.

Na razie to wszystko – pamiętaj, aby zawsze zwracać uwagę na oszustów! Przestań się zastanawiać „Jak mogę uzyskać darmowe BP i UC w PUBG Mobile?” i pamiętaj, że tak naprawdę nic nie jest całkowicie darmowe, ale zawsze możesz sprawić, by system działał dla Ciebie. Spróbuj to wykorzystać, korzystając z metod wspomnianych wcześniej w tym artykule, a jeśli znasz inny sposób na uzyskanie dodatkowego UC i BP w PUBG Mobile, poinformuj nas o tym w sekcji komentarzy poniżej! Chętnie zapoznamy się z Waszymi opiniami.

 

Powiązane Posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.