Jak utworzyć tymczasowy adres e-mail?

Tymczasowy adres email to idealne rozwiazanie, które pozwala nam na unikanie spamu. Jeśli nie chcemy otrzymywać niechcianych maili powinnismy zdecydować się na temp mail. W jaki sposób unikać spamu na mailu?

Łatwiejsze niemożliwe bez ewidencji, nie spodziewaj się, ani nie wprowadzaj żadnych danych.

AirMail, tymczasowe e-maile

Który zwykle brudzi, ale z pewnością nie jest najlepszym zastosowaniem (właściwie żaden nie jest). To proste, wystarczy odwiedzić witrynę i kliknąć „Uzyskaj tymczasowy e-mail” przycisk. To wszystko, co stworzyłeś tymczasowy e-mail.

Do nas e-mail pełen nic nie znaczących znaków, ale wyglądający na funkcjonalny, tuż pod naszą „tymczasową tacą wejściową”, która jest aktualizowana co 10 sekund w celu sprawdzenia nowej poczty.jak-utworzyc-tymczasowy-adres-e-mail-4


GetAirMail najciekawsze jest to, że jeśli trzymamy adres URL. W każdej chwili możemy uzyskać dostęp do tymczasowego e-maila na ten sam adres. Chociaż nie możemy z niego wysyłać poczty.

Wizyta: Poczta lotnicza

GuerrillaMail

Innym z najbardziej znanych jest GuerrillaMailz którego możemy utwórz tymczasowe adresy e-mail bez sprawdzania lub wysyłania jakichkolwiek danych osobowych. Każda sesja trwa 60 minut i daje możliwość dostosowania własnego e-maila.jak-utworzyc-tymczasowy-adres-e-mail-5


Tutaj mamy ciekawą funkcję tworzenia i wysyłania e-maili z tego samego kierunku. Możemy nawet dołączyć pliki do 150 MB (choć są one usuwane z ich serwerów do 24 godzin).

Wizyta: GuerrillaMail

10-minutowa poczta

Prosty, ale nadal jest 10 Minute Mail , tak bardzo, że jego nazwa doskonale go opisuje. Potrzebujesz tymczasowej poczty na coś szybkiego? Wystarczy wejść na swoją stronę internetową i automatycznie, a na ekranie pojawi się tymczasowy adres e-mail.jak-utworzyc-tymczasowy-adres-e-mail-6


Tuż pod skrzynką odbiorczą pojawia się stale aktualizowana. W przeciwieństwie do powyższego, tutaj jest wygaśnięcie. W ciągu 10 minut wiadomość e-mail wygasa, znika . Odliczanie wskazuje, że pozostało ci to, co zostało, ale jeśli potrzebujesz więcej, zawsze możesz rozbudować w blokach po 10 minut.

Wizyta: 10-minutowa poczta

Żaden nie jest najlepszy w serwisach internetowych, które nie potrafią wiele drapać, są za to, czym są i spełniają swoją funkcję. Oczywiście nie trzeba dodawać, że nawet nie myśl o utworzeniu konta „byłoby” na coś ważnego, z jednym z tych tymczasowych postów.

Czy używałeś innych?, W jakich przypadkach zwykle używasz tymczasowych e-maili?

Powiązane Posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane