Jak usunąć blokadę aktywacji iCloud

Facebook

WhatsApp
Telegram
LINIA
ReddIt

Jak usunąć blokadę aktywacji iCloud z iPhone'a i iPada?


Jeśli masz iPhone'a lub iPada z zablokowanym iCloud, oto możliwy sposób na Usuń blokadę iCloud na iPhonie / iPadzie działającym (iOS 7, 8, 9, 10 i 11).

iCloud Odblokuj przez wyłączenie funkcji Znajdź mój iPhone/iPad zdalnie

Usuń blokadę iCloud jest bardzo proste, o ile wcześniej spotkałeś osobę, która sprzedała Ci iPhone'a lub masz jej kontakt. Jeśli możesz być z tą osobą, będzie ona mogła wprowadzić hasło, potem iPhone przejdzie do ekranu głównego i wszystko, co musisz zrobić, to przejść do Ustawienia> iCloud i odznacz „Znajdź mój iPhone”, poprzedni właściciel będzie musiał ponownie wprowadzić hasło, aby odznaczyć to pole. Jeśli nie możesz spotkać się z daną osobą, ale masz jej kontakt, przekonaj poprzedniego właściciela, aby pomógł ci zdalnie wyłączyć funkcję Znajdź mój iPhone. Ten proces można wykonać bardzo łatwo z komputera:

1. Iść do www.icloud.com


2. Wpisz dane poprzedniego właściciela e-mail iCloud oraz hasło.

3. Gdy znajdziesz się w usłudze, wybierz „Szukaj”, powinien to być radar.


4. Jeśli masz wiele urządzeń, musisz wybrać iPhone'a u góry ekranu, dokładnie tam, gdzie jest napisane „Wszystkie urządzenia

5. Jeśli urządzenie nie zostało usunięte, musisz wybrać opcję ”Usuń iPhone'a“. Użyjmy na przykład tego iPada: spowoduje to usunięcie całej zawartości urządzenia, usuwając informacje pozostałe od poprzedniego użytkownika.


6. Jeśli urządzenie zostało już usunięte, wystarczy wybrać „Usuń z Find My iPhone” na dole ekranu. Kliknięcie tego spowoduje wyświetlenie ostrzeżenia, jak to widoczne na obrazku, musisz kliknąć Usuń, aby kontynuować proces.

Jak usunąć blokadę aktywacji iCloud

7. Gdy urządzenie zostanie usunięte z konta iCloud, nie będzie już prosić o hasło i możesz je normalnie aktywować, problem został rozwiązany. Ten proces powinien być taki sam dla odblokowania iPada icloud.

Odblokuj iCloud, pytając o hasło od poprzedniego właściciela

Zapobieganie jest lepsze niż odblokowanie iCloud; Aby temu zapobiec, przejdź do Ustawienia > iCloud i wyłącz „Znajdź mojego IPhone'a”, uważaj jednak, ponieważ zostaniesz poproszony o hasło poprzedniego właściciela, więc nadal musisz utrzymywać kontakt ze sprzedawcą, aby wykonać ten krok.

Jeśli iPhone zostanie przywrócony, wyłączony lub odblokowany do użytku z innym operatorem telefonicznym.
Jeśli kupisz iPhone'a, który został przywrócony do ustawień fabrycznych lub chcesz go używać z innym operatorem, prawdopodobnie natkniesz się na ten problem z hasłem iCloud. Na przykład kupujesz iPhone'a z drugiej ręki, wyrejestrowujesz go za pomocą IMEI, aby używać go u innego operatora telefonicznego, i prosi o aktywację za pomocą hasła iCloud. Nie będziesz mógł z niego korzystać ani otrzymać zwrotu pieniędzy, ponieważ urządzenie nie działa nieprawidłowo, ponieważ to Apple blokuje Cię, dopóki nie wpiszesz prawidłowego hasła. Przyjrzyjmy się, jak rozwiązać ten problem.

Co się stanie, jeśli nie znasz poprzedniego właściciela?

 • Jeśli masz iPhone'a 4, możesz usunąć hasło iCloud za pomocą narzędzia o nazwie iOS Soft Dev Pack, jest to jak na ironię dostępne tylko dla systemu Windows i działa tylko na iPhonie 4. Po prostu uruchom program, podłącz iPhone'a i wybierz „iPhone 4 narzędzie hacktivate”.
 • To narzędzie do obejścia iCloud wykorzystuje znane oprogramowanie exploitowe do nieorganicznej aktywacji iPhone'a 4. Pamiętaj, że to narzędzie jest przeznaczone tylko do użytku na Twoim własnym iPhonie lub na iPhonie kupionym legalnie i posiadającym to hasło.
 • W przypadku iPhone'a 4s i nowszych obecnie, jeśli pierwotny właściciel nie usunie hasła, nic nie możesz zrobić, ale jeśli pewnego dnia będzie jakieś rozwiązanie, zaktualizujemy ten artykuł.

Wniosek

Jak widać, idealnym rozwiązaniem jest poznanie osoby, która sprzedaje Ci urządzenie, najpierw poproś o wyłączenie hasła iCloud z urządzenia lub z komputera za pomocą witryny iCloud. Warto również poprosić sprzedawcę o sprawdzenie IMEI.

Ten przewodnik dotyczy wszystkich urządzeń z systemem iOS (iphone 4s, 5s, 6s, 7 plus, 8, iPhone 8 plus, iPhone X, iPhone Xs i wszystkie iPady. Teraz, gdy już wiesz o tym wszystkim, możesz bezpiecznie kupić używany iPhone bezpiecznie, o ile właściciel wcześniej wyłączył hasło iCloud.Nie ma znaczenia, czy dana osoba mieszka w innym kraju.Problemy pojawiają się, jeśli nie znasz sprzedawcy i nie możesz się z nim skontaktować. Jeśli tak jest, to jesteś trochę popieprzony.Co myślisz o tym procesie?Czy uważasz, że odblokowanie urządzenia chronionego przez iCloud powinno być trochę łatwiejsze?Zostaw swoje komentarze poniżej i nie zapomnij tego udostępnić post ze znajomymi!

 • TAGI
 • Usunięcie blokady aktywacji iCloud
Facebook

WhatsApp
Telegram
LINIA
ReddIt

Poprzedni artykułJak usunąć ramki ikon w Galaxy S8 / S8 Plus
Następny artykułJak usunąć konto Skype

5 UWAG

 1. Chcę tylko zauważyć, że masz bardzo fajną stronę, uwielbiam projekt, który naprawdę się wyróżnia.

  Odpowiedź

 2. Blokada aktywacji, którą chcę przejść. Mój imei to 35568607206****. Usuń iCloud z mojego telefonu.

  Odpowiedź

 3. Proszę, jeśli znajdziesz inny sposób bez dostępu do właściciela, opublikuj go. Kupiłem zupełnie nowego iPada 5. generacji 2017 z serwisu eBay i ma blokadę aktywacji, a teraz nie mogę skontaktować się ze sprzedawcą, na który nie odpowiada.

  Odpowiedź

ZOSTAW ODPOWIEDŹ Anuluj odpowiedź

Wpisz swój komentarz!

Proszę wpisać tutaj swoje imię


Powiązane Posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.