Jak ukryć czat WhatsApp

Facebook

WhatsApp
Telegram
LINIA
ReddIt

Ukryj czat WhatsApp na iPhonie

2.) Aby znaleźć złożoną rozmowę, przejdź do górnej części obszaru Czaty i przesuń ruch w dół, co spowoduje wyświetlenie opcji przeglądania zarchiwizowanych czatów. Jeśli chcesz usunąć konwersację, musisz wykonać ten sam proces, co w przypadku jej zapisania: znajdź konwersację, którą chcesz usunąć, przesuń ją do uzasadnienia i wybierz „Cofnij archiwizację”.


3.) I to wszystko! Teraz, gdy wiesz, jak ukryć konwoje WhatsApp, uwolnisz się od ciekawskich oczu. Ta opcja nie działa jednak w Grupach dyskusyjnych, a czat pojawi się ponownie, jeśli ktoś z Was wyśle ​​wiadomość, więc jeśli naprawdę nie chcesz, aby ludzie widzieli, usuń rozmowę.

Jak ukryć wiadomości WhatsApp na liście czatów na Androidzie


Oto instrukcje, aby ukryć czat WhatsApp z archiwum w Androidzie.


1.) Na szczęście WhatsApp ma funkcję o nazwie archiwum czatu funkcja, w której możesz ukryć swoje rozmowy przed ciekawskim okiem, nie jest to najbardziej znana ani używana funkcja WhatsApp, ale z pewnością jest najskuteczniejsza do tego zadania, czy to na smartfonie z Androidem czy iOS.

Zacznijmy od Androida, aby najpierw ukryć czat, musisz otworzyć aplikację i poszukać rozmowy, którą chcesz ukryć, przechodząc do zakładki „Czaty”.


2.) Po znalezieniu rozmowy, którą chcesz ukryć w Whatsapp, naciśnij i przytrzymaj wspomniany czat, co spowoduje wyświetlenie mniejszej liczby opcji w prawym górnym rogu, z których jedna to „Ikona archiwum czatu' Jak ukryć WhatsApp na Androidziedotknij tego, a wybrane rozmowy znikną z karty Czaty. W ten sposób możesz również ukryć wiele czatów naraz, wybierając 2 lub więcej konwojów.

Jak ukryć WhatsApp na Androidzie

3.) Hurra! Udało Ci się ukryć prywatne konwersacje, których nie chcesz, aby ludzie czytali.

Jak odkryć czat?

Jak możesz to odzyskać? To proste, po prostu przejdź na koniec zakładki Czaty, a tam znajdziesz opcję, która mówi „Zarchiwizowane czaty”, naciśnij go, a znajdziesz wszystkie zarchiwizowane rozmowy.

Jak ukryć WhatsApp na Androidzie

Aby stamtąd wyciągnąć konwój, przytrzymaj go ponownie i wybierz opcję „Przycisk strzałki w góręJak ukryć WhatsApp na Androidzie.

Jak ukryć WhatsApp na Androidzie

Przeczytaj także:
Jak czytać wiadomości WhatsApp bez wiedzy znajomych.
Jak utworzyć konto WhatsApp z numerem telefonu w USA.
Jak usunąć zablokowany kontakt z WhatsApp.
Jak się dowiedzieć, kto zablokował Cię na WhatsApp.
Jak usunąć wysłaną wiadomość WhatsApp.
Jak ukryć ostatnio widziany na WhatsApp.

Prywatność w dzisiejszych czasach to luksus, a informacje stają się coraz bardziej publiczne z każdym dniem, dlatego zawsze ważne jest, aby zachować dla siebie pewne tajemnice i można to zrobić z przyjemnością (do pewnego stopnia) za pomocą WhatsApp. Jeśli uważasz, że znajomy może chcieć przeczytać ten post, udostępnij go!

  • TAGI
  • whatsapp
  • Sztuczki WhatsApp
Facebook

WhatsApp
Telegram
LINIA
ReddIt

Poprzedni artykułJak pobrać plik torrent w przeglądarce
Następny artykułJak usunąć ramki ikon w Galaxy S8 / S8 Plus

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ Anuluj odpowiedź

Wpisz swój komentarz!

Proszę wpisać tutaj swoje imię


Powiązane Posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.