Jak trwale usunąć konto na Facebooku?

Facebook

WhatsApp
Telegram
LINIA
ReddIt

Domyślnie Facebook nie usunie twojego konta, dezaktywuje je, możesz nadal szukać sposobów na jego trwałe usunięcie, ale nie będą to łatwe wybory, ponieważ jest to rodzaj standardu między wszystkimi sieciami społecznościowymi. Aby rozpocząć, najpierw wyjaśnijmy różnicę między wyłączeniem a usunięciem konta.

Wyłączenie konta jest działaniem tymczasowym. Twoje konto można przywrócić w dowolnym momencie, nawet jeśli nie można go przeszukiwać na Facebooku. możliwe jest jednak, że inni użytkownicy nadal mogą wysyłać i przeglądać wcześniejsze rozmowy, które prowadziłeś.

Usunięcie konta na Facebooku jest ostateczną czynnością, więc gdy to zrobisz, Twoje konto zostanie utracone na zawsze, Twoi znajomi nie będą mogli Cię szukać, oglądać Twoich wcześniejszych wiadomości ani oznaczać Cię w czymkolwiek, jednak ten proces podjęcie działań zajmuje 14 dni, a usunięcie Twoich danych z bazy danych może zająć Facebookowi do 90 dni.


Facebook ostrzega jednak, że możliwe jest, że kopie niektórych materiałów pozostaną w jego bazie danych, choć prawdopodobieństwo, że pozostałość jest osobista, jest naprawdę niewielkie. Musisz pamiętać, że wiadomości, które wysłałeś do swoich znajomych, są nadal widoczne, ponieważ są one również przechowywane we własnej bazie danych odbiorcy.

Dezaktywacja konta na Facebooku

Na początek powiemy Ci, jak wyłączyć konto.


1. Po pierwsze musisz przejść do ustawień Facebooka. Możesz to zrobić, klikając strzałkę w dół znajdującą się obok ikony symbolu przesłuchania w prawym górnym rogu strony, kliknij ją, a wyświetli się kilka opcji, wybierz „Ustawienia”.


2. Gdy znajdziesz się w Ustawienia menu, kliknij Zakładka Ogólne opcja na pasku bocznym justowania. Na tej liście opcji zobaczysz opcję o nazwie „Zarządzać kontem”, kliknij link Edytuj kotwicę, aby kontynuować.

Dezaktywacja konta na Facebooku

3. Spowoduje to wyświetlenie komunikatu o konsekwencjach wyłączenia konta, to tylko formalność, aby kontynuować należy kliknąć w link „Dezaktywuj swoje konto”, a następnie wprowadź swoje hasło.

Dezaktywacja konta na Facebooku

4. Facebook spróbuje wtedy dotknąć Twojego serca, pokazując zdjęcia znajomych, z którymi najczęściej się kontaktujesz, i wyświetli kwestionariusz, który musisz wypełnić, aby go wyłączyć.

Dezaktywacja konta na Facebooku

5. Po wybraniu przyczyny wyłączenia Facebook zasugeruje alternatywę, ale ponieważ nie obchodzi nas to, zignoruj ​​ją, klikając przycisk Zamknij okno (x w prawym górnym rogu) i kontynuuj, klikając przycisk Wyłącz przycisk.

Dezaktywacja konta na Facebooku

Usuń swoje konto na Facebooku na stałe

Opcja ukrywa się definitywnie wyeliminować

Usuń swoje konto na Facebooku na stałe

Jeśli chcesz usuń swoje konto na Facebooku na stałe, znalezienie opcji FAQ jest pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić. Często zadawane pytania (FAQ) to miejsce, w którym znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na Facebooku, na tej stronie znajduje się sekcja, w której można znaleźć informacje o usunięciu konta. Ukryty w tekście znajdziesz link o nazwie „Daj nam znać”, spowoduje to przejście do strony usuwania konta, jeśli nie chcesz czytać więcej, oto link www.facebook.com/help/delete_account.

Usuń konto na Facebooku na stałe

Po wpisaniu tego linku przejdziesz do strony, na której musisz podać swoje hasło i captcha. Pamiętaj, że to nie jest zwykła captcha i widoczne będą tylko litery. Jeśli nie możesz niczego odróżnić na swoim captcha, możesz spróbować z innym lub użyć audio.

Usuń konto na Facebooku na stałe

Usuń konto na Facebooku na stałe

Po rozwiązaniu problemu z captcha przejdziemy do ostatniego okna, które powiadomi Cię, że Twoje konto zostało zawieszone i jeśli nie zalogujesz się w ciągu następnych 14 dni, zostanie ono usunięte. Po przeczytaniu kliknij OK i gotowe! Poczekaj 14 dni, a zostanie usunięty.

Facebook z pewnością powinien bardziej troszczyć się o swoich użytkowników. Jeśli chcesz usunąć swoje konto na Facebooku, to twój wybór i nie powinni tego utrudniać. Udostępnij ten post każdemu, kto go potrzebuje i możesz zostawić swoje komentarze w polu komentarza poniżej!

  • TAGI
  • Facebook
Facebook

WhatsApp
Telegram
LINIA
ReddIt

Poprzedni artykułJak naprawić problemy z rozładowaniem baterii Galaxy S6 i S7 po aktualizacji
Następny artykułJak pobrać plik torrent w przeglądarce

ZOSTAW ODPOWIEDŹ Anuluj odpowiedź

Wpisz swój komentarz!

Proszę wpisać tutaj swoje imię


Powiązane Posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.