Jak skanować dokumenty do formatu PDF za pomocą telefonu z Androidem?

Facebook

WhatsApp
Telegram
LINIA
ReddIt

2. Kiedy otworzysz Aplikacja CamScanner po raz pierwszy zobaczysz ten interfejs. Puste miejsce, w którym zostaną dodane wszystkie skany, a ikona aparatu w prawym dolnym rogu. Jeśli po prostu chcesz zeskanuj dokumentkliknij tę ikonę, a przejdziesz do ekranu jak kamera.Skanuj dokumenty za pomocą telefonu i tabletu z Androidem

3. W tym kroku musisz zwrócić szczególną uwagę na dwie rzeczy, które wskazaliśmy poniżej. Są to dwie główne opcje. Ten, który ma ikonę, która wydaje się być widoczna dwa kwadraty to zeskanowanie kilku dokumentów, idealny, gdy masz kilka dokumentów należących do tego samego. I ikona po prawej, która ma tylko jeden kwadrat to tryb indywidualny lub pojedynczy dokument.


4. Jak widzisz, proces jest bardzo prosty. Na stronie głównej kliknij aparat fotograficznya na następnym ekranie musisz wybrać tryb jedno- lub wielodokumentowy, aby dobrze ustawić ostrość i zrobić zdjęcie. Aplikacja natychmiast rozpoznać papier, który chciałeś zeskanować, chociaż pozwala na edycję jego obwodu w przypadku wystąpienia błędu.aplikacja do skanowania zdjęć

5. Na tym ekranie wystarczy kliknąć Spust aparatu przycisk do skanowania. Gdy to zrobisz, zeskanuje dokument i rozszerzy go do pełnego ekranu, tak jakbyś zrobił kserokopię, przenosząc Cię do ekranu ustawień.


6. W następnym kroku możesz zrobić kilka rzeczy. Możesz zmienić domyślny tytuł, aby wiedzieć w menu głównym, co znajduje się w każdym dokumencie. Poniżej masz kilka filtrów jak Instagram do dostosuj podświetlenie dokumentu i skalę szarości i wybierz sposób, w jaki chcesz, aby była widoczna, chociaż jest też ustawienia opcję, którą możesz edytować bardziej szczegółowo.

7. Zobaczysz, że jest też ikona z lupą z tekstem OCR to funkcja premium, która pozwala konwertować plik PDF do worda. W przeciwnym razie tryb automatyczny tego ekranu zwykle działa całkiem dobrze, więc jest to tylko przejście, w którym, gdy wszystko jest zgodne z twoimi upodobaniami, musisz w końcu kliknąć „Kleszcz” zaakceptować i uzupełnić skanowanie dokumentu. skaner pdf na Androidaskaner pdf na Androida


8. To wszystko, po wykonaniu wszystkich powyższych kroków zeskanowany obraz zostanie zapisany w aplikacji i będziesz mógł uzyskać do niego dostęp w dowolnym momencie z ekranu głównego. Możesz dotknąć go, aby go otworzyć, teraz wyświetli się na obrazie. Jeśli chcesz przekonwertować go do pliku PDF, musisz kliknąć na klasyczny „ikona udostępniania”dzięki niemu możesz wybrać, czy udostępnij jako obraz JPG lub dokument PDF a następnie wybierz w tym celu dowolną aplikację mobilną.

Importuj i eksportuj tekst

KameryCanner ma wiele funkcji, z których możesz korzystać, niektóre są bezpłatne, a inne płatne. Na głównym ekranie znajdziesz „Trzy kropki” ikona, która ma wyświetlić opcje. Wśród nich jest wezwanie import z Galerii możesz wybrać jedno ze swoich zdjęć, aby zastosować filtr CamScanner, aby podświetlić dokument.

Pobierz płatne aplikacje za darmo w sklepie Google Play.

W ten sposób możesz po prostu sfotografować dokumenty, które chcesz zeskanować, a później, gdy będziesz miał czas, możesz je zaimportować do aplikacji, aby je edytować i dostosowywać, tak jak robiliśmy to wcześniej.Importuj i eksportuj tekst

Funkcja Premium o nazwie OCR na ekranie filtrów. Jest to opcja rozpoznawania tekstu, który analizuje pismo i digitalizuje go, przekazując go do tekst .txt których możesz użyć w dowolnym Edytor tekstu. Nie jest nieomylny i robi bałagan z niektórymi literami, takimi jak dziwne symbole, ale zwykle działa na tyle dobrze, aby wziąć to pod uwagę.

Wadą jest to, że aby skorzystać z tej funkcji, musisz kupić licencja Pro 2,29 USD, który oferuje lepszą jakość obrazu i zdigitalizowane teksty. Istnieje również plan premium, który dla 5 zł miesięcznie zapewnia funkcje współpracy i 10 GB w chmurze. To, czy zapłacisz za te funkcje, zależy wyłącznie od Twoich potrzeb.

CamScanner (Licencja)

Cena £:
1,99 €

Mam nadzieję, że ten samouczek bardzo ci pomoże i oszczędzi czas chodzenia do centrum komputerowego w celu skanowania dokumentów dzięki smartfonom z Androidem. Dzięki czemu można zeskanuj dokumenty w pobliżu.

  • TAGI
  • android
  • KameryCanner
  • Skaner PDF na Androida
  • Skaner zdjęć
Facebook

WhatsApp
Telegram
LINIA
ReddIt

Poprzedni artykułJak skonfigurować iCloud
Następny artykułJak zmienić klawiaturę na telefonie lub tablecie z Androidem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ Anuluj odpowiedź

Wpisz swój komentarz!

Proszę wpisać tutaj swoje imię


Powiązane Posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.