Jak przeglądać w trybie incognito na Androidzie

Facebook

WhatsApp
Telegram
LINIA
ReddIt

1. Firefox Focus: przeglądarka incognito

Focus to przeglądarka mobilna Mozilli zorientowana na incognito, za jednym dotknięciem przycisku Mozilla Focus naprawdę ułatwia usuwanie wszelkich śladów aktywności online, w tym plików cookie i powiadomień. Przeglądaj szybciej i bez reklam.

2. Tryb inkognito dla Firefox na Androida

Mozilla Firefox ma domyślnie wbudowany tryb incognito, wystarczy uruchomić aplikację, dotknąć przycisku menu (pionowe 3 kropki) i wybrać „Nowa karta prywatna”, otworzy się nowa karta incognito, której możesz użyć. Gdy używasz Firefoksa w trybie incognito, każda otwarta karta będzie w Tryb inkognitoaby powrócić do zwykłych zakładek, przejdź do ekranu zakładek i dotknij ikony, aby wyrównać maskę.

Jak przeglądać w trybie incognito na Androidzie
Karta prywatna w Firefoksie dla Androida.

Możesz też wrócić do normalnej sesji, jeśli zamkniesz wszystkie otwarte karty incognito.


3. Tryb incognito w Chrome na Androida

Google Chrome korzysta z trybu incognito w bardzo podobny sposób. Zakładka na Menu z trzema kropkami i kliknij 'Nowa karta incognito”, to automatycznie utworzy nową prywatną kartę z sesją anonimową. Aby zarządzać zakładkami, kliknij liczbę uwięzioną w kwadracie, przy justowaniu 3 kropek.

Najlepsze przeglądarki na Androida 2022


tryb incognito Android

Aby otworzyć nowy, kliknij znak plusa '+' na górze uzasadnij, pamiętaj, że aby wiedzieć, czy jesteś w Tryb incognito, w którym wiesz o nowym ekranie karty. Jeśli jest czarny i ma czapkę z okularami, jesteś w trybie incognito.


tryb incognito Android
Karta incognito w Chrome.

4. Delfin incognito

Przeglądarka Dolphin ma również tryb incognito (nazywają to 'Tryb prywatny'). Aby go aktywować, musisz kliknąć ikonę w kształcie puzzli, która znajduje się poniżej + ikonawyświetli się małe menu, w którym możesz kliknąćTryb prywatny', który spowoduje, że Twoja przeglądarka usunie całą historię, pliki cookie, dane formularzy itp. za każdym razem, gdy ją zamkniesz.
Delfin incognito

5. Tryb incognito domyślnie z InBrowser i Dolphin Zero

Tryb incognito stał się dość ważną funkcją w wielu przeglądarkach, tak ważne jest, aby były nawet wbudowane przeglądarki tylko do tego! Dolphin Zero i InBrowser to dwie lekkie alternatywy, które nie zapisują automatycznie danych przeglądania. Są też w pełni funkcjonalne, z wyjątkiem Dolphin Zero, ponieważ nie możesz mieć więcej niż jednej otwartej karty naraz.


Prywatność staje się w dzisiejszych czasach ważniejsza, więc zawsze dobrze jest chronić swoje dane tak, jak to tylko możliwe, i szczerze mówiąc, najlepszym sposobem na zachowanie prywatności jest ich zniszczenie, amirite? 🙂 Mamy nadzieję, że spodobał Ci się ten post, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi, jeśli okaże się pomocny!

  • TAGI
  • prywatność i bezpieczeństwo
  • Przeglądarka prywatności
Facebook

WhatsApp
Telegram
LINIA
ReddIt

Poprzedni artykułJak odzyskać dane z uszkodzonego ekranu telefonu z systemem Android?
Następny artykułJak aktywować siri na komputerach MacOS Sierra?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ Anuluj odpowiedź

Wpisz swój komentarz!

Proszę wpisać tutaj swoje imię


Powiązane Posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.