Jak pozbyć się zablokowanych powiadomień na Androidzie

Facebook

WhatsApp
Telegram
LINIA
ReddIt

Aby to zrobić, musisz długo nacisnąć powiadomienie, kliknij Szczegóły> Aplikacje działające w tle> Ważność> Niska. Powiadomienie zniknie z paska stanu. Nie pozwól, aby został całkowicie usunięty ze względów bezpieczeństwa, dzięki czemu będziesz wiedział, jakie aplikacje działają w tle.

Jeśli nadal chcesz je całkowicie wyczyścić, aby nie pojawiało się również na pasku powiadomień, powinieneś długo nacisnąć powiadomienie i po prostu „wyłączyć” przełącz się tak, jak zrobiliśmy to w pierwszej metodzie.

Nadal masz inny sposób, aby to zrobić, instalując aplikację o nazwie Ukryj powiadomienie „działająca w tle”, którą możesz pobrać ze sklepu Google Play. Ta aplikacja działa poprzez włączenie dostępności, a następnie aplikacja zapewnia dostęp do powiadomień i daje możliwość usunięcia stałych powiadomień. Aplikacja zajmuje 1,51 MB i z jej ustawień możesz ukryć tę aplikację z szuflady aplikacji. nie pokazuje już swojej ikony w szufladzie aplikacji. Następnie w przyszłości, jeśli chcesz go odinstalować. Musisz przejść do otwarcia strony aplikacji w Google Play i odinstalować stamtąd.


Teraz porozmawiamy o tym, jak usunąć większość irytujących powiadomień, które przeszkadzają nam w większości naszych aplikacji społecznościowych, takich jak Instagram, Facebook, Snapchat i wiele innych.

InstagramPowiadomienie na Instagramie nie zniknie

Jest to bardzo powszechne podczas surfowania po instagramie, czasami otrzymujesz denerwujące powiadomienie z aplikacji Instagram: „instagram działający w tle” którego nie chcesz widzieć, wystarczy, że długie naciśnięcie powiadomienia a następnie dotknij „Detale” i „wyłączyć” powiadomienie nie pojawi się ponownie, kategoria powiadomienia znajduje się w samych informacjach o powiadomieniu.


NetflixPowiadomienie Netflix nie zniknie

To powiadomienie może czasami być denerwujące w taki sposób, że pokazuje, gdy jesteś zajęty robieniem innych ważnych rzeczy na telefonie, „Netflix działa w tle” Wiem, że to może być frustrujące, ale mam dla ciebie rozwiązanie. Gdy pojawi się powiadomienie, naciśnij i przytrzymaj na nim palec, a następnie naciśnij "Detale" opcja, tam będziesz mógł wyłączyć powiadomienie.

FacebookPowiadomienie na Facebooku nie zniknie

Czy kiedykolwiek niepokoiło Cię to powiadomienie na Facebooku,„Facebook działa w tle” bardzo często zdarza się, że pojawia się prawie za każdym razem, gdy nie chcesz go widzieć, więc najlepiej jest po prostu pozbyć się tego zablokowanego powiadomienia na stałe, aby to zrobić, długie naciśnięcie wspomnianego powiadomienia oraz stuknij w „szczegóły” oraz wyłączyć odpowiednią kategorię powiadomień, aby nie przeszkadzało to ponownie.


PosłaniecPowiadomienie na czacie nie zniknie

Powiadomienie komunikatora jest bardzo powszechne wśród użytkowników Androida, pojawia się prawie za każdym razem, gdy włączasz dane do przeglądania Internetu, pojawi się to powiadomienie „komunikator działa w tle" lub "komunikator wyświetla się nad innymi aplikacjami„jedyne, co musisz zrobić, aby się tego pozbyć, to Długie naciśnięcie powiadomienia komunikatora następnie kliknij "Detale" i wtedy "wyłączyć" powiadomienie.

YoutubePowiadomienie YouTube nie zniknie

Powiadomienie YouTube to kolejne powiadomienie, które bardzo przeszkadza w Androidzie 8 Oreo, to powiadomienie nie zniknie, dopóki nie zatrzymasz powiadomienia na stałe, aby nie pojawiało się ponownie w powiadomieniu lub pasku stanu. Gdy pojawi się powiadomienie, Dotknij i przytrzymaj palec na powiadomieniu YouTube a następnie kliknij „Detale“, będziesz mógł ją wyłączyć po kliknięciu w szczegóły.

SnapchatPowiadomienie Snapchata nie zniknie

Snapchat to bardzo popularna platforma mediów społecznościowych, na której możesz edytować swoje filmy i zdjęcia z pożądanym efektem, ale czasami może to być denerwujące, jeśli chodzi o nieusuwalne powiadomienia, „Snapchat działa w tle”, „Snapchat został wykryty przy użyciu kamery w tle” to jest to, czego większość z nas nie lubi i szukała sposobu na pozbycie się tego, wystarczy długie naciśnięcie powiadomienia i kliknij "Detale" wyłączyć go na stałe, aby nie wyświetlał się ponownie

Powiadomienia o wiadomościach tekstowych nie znikną

Nie tylko aplikacja wymaga danych, które przeszkadzają ci, gdy robisz coś ważnego, powiadomienie o wiadomości tekstowej jest również irytującym powiadomieniem, którego nie chcesz widzieć, aby pozbyć się wspomnianego powiadomienia, co musisz zrobić, do długie naciśnięcie powiadomienia kiedy to pokazuje i kliknij w „szczegóły”będziesz mógł łatwo wyłączyć powiadomienie.

Aktualizacja oprogramowania Androida nie zniknie

Kiedy Twoje oprogramowanie Android ma zostać zaktualizowane, aktualizacja oprogramowania nie zniknie, ma tendencję do powiadamiania Cię prawie za każdym razem, nawet jeśli nie jesteś gotowy na jego aktualizację, nie jest to coś, co chcesz widzieć za każdym razem, więc jak to zrobić zatrzymujesz powiadomienie, wszystko, co musisz zrobić, gdy pojawi się powiadomienie, aż do długo naciśnij powiadomienie o aktualizacji oprogramowania; i dotknij "Detale" wtedy będziesz mógł go natychmiast wyłączyć.

Powiadomienie systemu Android nie zniknie

Powiadomienie systemu Android może być również bardzo denerwującym powiadomieniem, które nie zniknie, dopóki go na stałe nie zatrzymasz, wystarczy tylko długo nacisnąć powiadomienie, gdy się pojawi, a następnie kliknąć szczegóły, które będziesz mógł włączyć wyłączyć powiadomienie na stałe.

Mamy nadzieję, że po przeczytaniu tego artykułu będziesz mógł wyłączyć wszelkie denerwujące powiadomienia na swoim urządzeniu z Androidem Oreo, aby przeczytać więcej artykułów takich jak ten, wejdź do naszej sekcji Porady i wskazówki.

  • TAGI
  • Facebook
  • Instagram
  • Netflix
  • Snapchat
Facebook

WhatsApp
Telegram
LINIA
ReddIt

Poprzedni artykułNajlepszy darmowy odtwarzacz DVD dla systemu Windows 10
Następny artykułNajlepsze narzędzia do testowania prędkości dysku twardego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ Anuluj odpowiedź

Wpisz swój komentarz!

Proszę wpisać tutaj swoje imię


Powiązane Posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.