Jak pobierać muzykę z Tubidy

Muzyka na stronie Tubidy staje się coraz bardziej popularna. Wiele osób zastanawia się w jaki sposób można pobierać muzykę z platformy Tubidy. Poniżej przedstawiamy instrukcję krok po kroku.

1.Wejdź na stronę Tubidy

2. Gdy znajdziesz się na stronie, zobaczysz pasek wyszukiwania, a pod nim listę wyróżnionych filmów, kto wie, może Twoja piosenka znajduje się na tej liście.
Chodźmy do pasek wyszukiwania, jednakże. Musisz wpisać nazwa utworu lub wykonawcy które chcesz pobrać z tubdiy i naciśnij enter lub dotknij lupy, aby uruchomić wyszukiwanie. Witryna rozpocznie wyszukiwanie Twojego zapytania i wyświetli wyniki, których szukasz.

3. Teraz, gdy będziesz mieć listę utworów lub artysty, którego szukasz. Możesz wybrać ten, klikając nazwę utworu, a witryna internetowa rozpocznie pobieranie utworu w żądanych formatach.

Dostępne formaty to 3GP, MP4, MP3 Audio i MP4 Audiooczywiście polecam Dźwięk MP3 ponieważ jest to ten z wyższą wiernością. Spowoduje to otwarcie nowej karty z odtwarzaczem z utworem, o który prosiliśmy.
Jak pobierać muzykę z Tubidy


4. W tej nowej karcie musisz potwierdzić, że jest to utwór, który chcesz pobrać, klikając przycisk potwierdzenia. Następnie musisz kliknąć przycisk „Mp3 Audio”, co spowoduje wyświetlenie ekranu pobierania, w którym wybierzesz folder, w którym chcesz zapisać naszą piosenkę lub film. Po wybraniu folderu kliknij „Ratować” i rozpocznie pobieranie wideo.
Jak pobierać muzykę z Tubidy

5. Jak powiedzieliśmy wcześniej w tym artykule, możesz również używać Tubidy ze swojego urządzenia mobilnego. Wystarczy użyć przeglądarki urządzenia i wykonać dokładnie te same czynności, które właśnie przeszliśmy. Użytkownicy przeglądarki Chrome będą potrzebować jeszcze jednego kroku, aby pobrać utwór, wystarczy dotknąć Ikona pobierania aby rozpocząć pobieranie.
Jak pobierać muzykę z Tubidy


Teraz, gdy już wiesz, jak pobierać muzykę mp3 z tubidy. Muzyka offline staje się obecnie czymś w rodzaju nowości, wraz z rosnącym wykorzystaniem usług przesyłania strumieniowego, takich jak Spotify czy Apple Music, ale zawsze dobrze jest mieć kopie zapasowe na wypadek, gdybyś nie był w sieci Wi-Fi lub nie masz kredytu .

Czy ten przewodnik był dla Ciebie przydatny? Czy udało Ci się pobrać mp3 z tubidy.mobi, wykonując czynności, które pokazaliśmy? Jeśli uznałeś ten post za interesujący, nie bój się podzielić nim ze znajomymi, na pewno to docenią!

Powiązane Posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.