Jak pobierać filmy i zdjęcia statusu WhatsApp?

Facebook

WhatsApp
Telegram
LINIA
ReddIt

Tutaj pokazujemy w skrócie wszystkie kroki (dla profesjonalistów):

Otwórz „Menedżera plików” aplikację i upewnij się, że Włącz opcję „Pokaż ukryte foldery”. Przejdź do tego folderu głównego na swoim urządzeniu „WhatsApp > Media > .Statusy” Tam znajdziesz wszystkie filmy i zdjęcia, które są wyświetlane w zakładce „Status” WhatsApp. Możesz wybrać i skopiować pliki wideo/zdjęć na kartę SD, którą chcesz zapisać na stałe.

Pobieranie wideo statusu WhatsApp

Pobieranie wideo lub zdjęcia ze statusu WhatsApp:

1.) Jeśli Twoja aplikacja Menedżer plików nie ma opcji pokazania ukrytych plików? nie powinieneś się martwić, po prostu pobierz eksplorator plików Total Commander ze sklepu Google Play lub dowolnego innego eksploratora plików, co możesz zrobić to samo.


2.) Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji wystarczy Otwórz aplikację „Total Commander” oraz Wejdź do pamięci telefonu (pamięć wewnętrzna) urządzenia i znajdź Folder WhatsApp.

3.) Po znalezieniu „WhatsApp” folder, otwórz go.


4.) Teraz zobaczysz folder o nazwie „Media”, kliknij na niego, jeśli Twoje urządzenie jest w stanie zlokalizować ukryte foldery, znajdziesz folder o nazwie „Statusy”w tym folderze znajdziesz wszystkie Status Twoich znajomych na WhatsApp gotowy do zapisania, udostępnienia, edycji lub skopiowania w dowolnym innym folderze na urządzeniu, aby mieć do niego łatwiejszy dostęp w dowolnym momencie.

Pobierz filmy o stanie WhatsApp


Notatka! Kolejna ważna rzecz, którą musisz wziąć pod uwagę, będziesz mógł zapisz status WhatsApp swoich znajomych w ciągu 24 godzin od przesłania statusu. Po upływie 24 godzin obrazy statusu i filmy znikną z folderu .Statuses i nie będzie można ich odzyskać, dopóki nie zostaną ponownie przesłane. Jeśli już utworzyłeś kopię plików do innego folderu, będzie ona dostępna na Twoim urządzeniu nawet po zniknięciu z folderu .Statuses.

  • TAGI
  • whatsapp
  • Status WhatsApp
  • Sztuczki WhatsApp
Facebook

WhatsApp
Telegram
LINIA
ReddIt

Poprzedni artykułJak grać w PUBG Mobile na PC
Następny artykułJak korzystać z Tłumacza Skype

ZOSTAW ODPOWIEDŹ Anuluj odpowiedź

Wpisz swój komentarz!

Proszę wpisać tutaj swoje imię


Powiązane Posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.