Graj za 4 zł przez 3 miesiące w Xbox Game Pass Ultimate!

 Graj za 4 zł przez 3 miesiące w Xbox Game Pass Ultimate!
Autor Alan Jasiński
Alan Jasiński08.10.2023 | 7 min.

Gracze Xbox z pewnością słyszeli już o niesamowitej promocji, dzięki której można grać przez 3 miesiące w setki gier za zaledwie 4 złote miesięcznie. Jak skorzystać z tej wyjątkowej okazji i cieszyć się bogatą biblioteką tytułów Xbox Game Pass Ultimate praktycznie za darmo? W tym artykule wyjaśnimy, na czym dokładnie polega promocja, jak z niej skorzystać i dlaczego warto to zrobić.

Jak grać w gry Xbox za 4 zł miesięcznie?

Aby grać w setki gier z katalogu Xbox Game Pass Ultimate za zaledwie 4 zł miesięcznie, wystarczy skorzystać z promocyjnej oferty dostępnej dla nowych użytkowników usługi. W jej ramach przez pierwsze 3 miesiące płacimy tylko 4 zł za dostęp do setek gier na Xbox One, Xbox Series X/S i PC.

Aby z niej skorzystać, wystarczy:

 • Zarejestrować nowe konto Xbox lub zalogować się kontem, które nigdy nie korzystało z usługi Xbox Game Pass Ultimate.
 • Wykupić promocyjny, 3-miesięczny dostęp do Xbox Game Pass Ultimate za 12 zł (zamiast standardowych ~130 zł).
 • Grać przez 3 miesiące w setki gier płacąc tylko 4 zł miesięcznie zamiast zwykłych 45 zł.

To naprawdę świetna okazja, aby tanio grać w najnowsze hity pokroju Halo Infinite, Forza Horizon 5 czy Age of Empires 4 na Xbox i PC.

Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł na 3 miesiące - jak skorzystać z promocji?

Skorzystanie z promocji Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł miesięcznie jest bardzo proste. Wystarczy:

 1. Zarejestrować nowe konto Xbox lub zalogować się na konto, które nigdy nie miało aktywnej subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate.
 2. Wejść na stronę Xbox Game Pass i wybrać opcję "Dołącz teraz".
 3. Wybrać promocyjną ofertę Xbox Game Pass Ultimate za 12 zł na 3 miesiące.
 4. Opłacić zamówienie.
 5. Pobierać i grać w setki gier z Xbox Game Pass Ultimate płacąc tylko 4 zł miesięcznie przez 3 miesiące!

Cały proces zajmuje zaledwie kilka minut. To naprawdę świetna okazja, by tanio grać na Xbox i PC.


Czytaj więcej: Najlepsze gry imprezowe na domówkę

Dlaczego Xbox Game Pass Ultimate jest taki tani?

Xbox Game Pass Ultimate to usługa abonamentowa od Microsoftu, dzięki której za miesięczną opłatą zyskujemy dostęp do biblioteki setek gier na konsole Xbox i PC. W standardowej ofercie Xbox Game Pass Ultimate kosztuje 45 zł miesięcznie.

Promocja za 4 zł miesięcznie ma na celu przyciągnięcie nowych użytkowników i zachęcenie ich do wypróbowania usługi. Microsoft liczy, że gdy gracze przekonają się do Xbox Game Pass Ultimate, będą skłonni płacić regularną cenę po zakończeniu promocji.

Dlatego promocyjna cena 4 zł miesięcznie obowiązuje tylko przez pierwsze 3 miesiące dla nowych użytkowników. Po tym okresie Xbox Game Pass Ultimate kosztuje znowu 45 zł miesięcznie. Mimo to, 3 miesiące gry za łącznie 12 zł to bardzo atrakcyjna oferta.

Na czym polega promocja Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł?

 Graj za 4 zł przez 3 miesiące w Xbox Game Pass Ultimate!

Promocja Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł miesięcznie polega na tym, że:

 • Nowi użytkownicy płacą za pierwsze 3 miesiące tylko 12 zł zamiast zwykłych ~130 zł.
 • Przez 3 miesiące użytkownicy płacą więc tylko 4 zł miesięcznie zamiast standardowych 45 zł.
 • Po 3 miesiącach promocja się kończy i Xbox Game Pass Ultimate kosztuje znowu 45 zł miesięcznie.
 • Promocja dotyczy wyłącznie nowych użytkowników, którzy nigdy nie mieli aktywnej subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate.

Dzięki promocji nowi gracze mogą bardzo tanio, bo za 4 zł miesięcznie, grać przez 3 miesiące w setki gier z biblioteki Xbox Game Pass na Xbox i PC. To świetna okazja, by wypróbować tę usługę.

Jakie gry dostępne są w Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł?

Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł miesięcznie to dostęp do ogromnej biblioteki gier na Xbox i PC. Wśród największych hitów znajdziemy takie tytuły jak:

 • Halo Infinite - najnowsza odsłona kultowej serii FPS.
 • Forza Horizon 5 - świetna gra wyścigowa na otwartym świecie.
 • Microsoft Flight Simulator - realistyczny symulator lotów.
 • Sea of Thieves - piratka przygodówka.
 • Back 4 Blood - kooperacyjny shooter z zombie.
 • Age of Empires 4 - najnowsza część legendarnej serii RTS.

Oprócz tego dostępnych jest kilkaset innych gier na PC i Xbox One/Series X/S. Xbox Game Pass Ultimate to obecnie najlepszy sposób na dostęp do szerokiej biblioteki gier.

Czy Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł to dobra promocja?

Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł miesięcznie przez 3 miesiące to zdecydowanie bardzo atrakcyjna promocja. Za 12 zł możemy przez 3 miesiące grać w nowe gry takie jak Halo Infinite, Forza Horizon 5 czy Age of Empires 4 - normalnie kosztowałoby nas to około 130 zł.

Miesięczny abonament Xbox Game Pass Ultimate pozwala grać w nowe gry od razu w dniu premiery. Gdybyśmy chcieli kupić te gry na własność, zapłacilibyśmy znacznie więcej. Promocja to świetna okazja, by tanio wypróbować tę usługę.

Jedyny minus to fakt, że po 3 miesiącach promocja się kończy i trzeba płacić 45 zł miesięcznie. Mimo to, Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł to obecnie jedna z najlepszych promocji dla graczy.

Ile kosztuje normalnie Xbox Game Pass Ultimate?

Xbox Game Pass Ultimate bez promocji kosztuje standardowo 45 zł za miesiąc. Obejmuje dostęp do setek gier z katalogu Xbox Game Pass na konsolach Xbox One i Xbox Series X/S oraz komputerach PC z Windows 10.

Dla porównania, Xbox Game Pass na samej konsoli Xbox kosztuje 37 zł miesięcznie. Natomiast Xbox Game Pass na samego PC kosztuje 30 zł miesięcznie. Xbox Game Pass Ultimate łączy obie te usługi w jedną w cenie 45 zł miesięcznie.

Promocja za 4 zł miesięcznie przez 3 miesiące jest więc okazją, by bardzo tanio przetestować najwyższą wersję Xbox Game Pass Ultimate i grać w nowości na Xbox i PC.

Do kiedy obowiązuje promocja Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł?

Nie ma konkretnej daty zakończenia promocji. Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł miesięcznie jest promocją cykliczną, która pojawia się i znika w odstępach czasu dla nowych użytkowników.

Dlatego jeśli jesteście zainteresowani skorzystaniem z tej świetnej oferty, warto to zrobić jak najszybciej, dopóki jest aktywna. Promocja 4 zł miesięcznie obowiązuje zawsze tylko przez pierwsze 3 miesiące dla nowego użytkownika.

Skorzystajcie z okazji na tanie granie w nowości i zapiszcie się jeszcze dziś! Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł to obecnie najlepsza promocja dla graczy.

Podsumowanie

Promocja Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł miesięcznie to obecnie jedna z najlepszych ofert dla graczy. Dzięki niej nowi użytkownicy mogą przez 3 miesiące grać w setki gier na Xbox i PC, płacąc tylko 12 zł. To świetna okazja, by tanio przetestować tę usługę.

Pamiętajcie tylko, że promocja dotyczy wyłącznie nowych użytkowników i trwa tylko przez pierwsze 3 miesiące. Po tym czasie Xbox Game Pass Ultimate kosztuje już standardowe 45 zł miesięcznie. Mimo to, 3 miesiące za 4 zł to bardzo atrakcyjna oferta. Skorzystajcie z niej, póki jest dostępna!

Najczęściej zadawane pytania

Aby aktywować promocję, należy na stronie Xbox Game Pass wybrać ofertę Xbox Game Pass Ultimate za 12 zł na 3 miesiące i opłacić zamówienie nowym kontem, które nigdy nie miało aktywnej subskrypcji.

Tak, jeśli nie wyłączymy automatycznego odnawiania, abonament po 3 miesiącach przedłuży się za zwykłą cenę 45 zł miesięcznie. Dlatego warto wyłączyć automatyczne odnawianie, jeśli nie chcemy kontynuować po promocji.

Xbox Game Pass Ultimate pozwala grać na konsolach Xbox One i Xbox Series X/S oraz na PC z systemem Windows 10. Gry można pobierać na maksymalnie 5 urządzeniach.

Nie, abonament Xbox Game Pass Ultimate jest przypisany do jednego konta i nie można się nim dzielić z innymi graczami.

Tak, Xbox Game Pass Ultimate zawiera abonament Xbox Live Gold, dzięki czemu możemy grać online na Xboxach z innymi graczami.

5 Podobnych Artykułów:

 1. Najlepsze gry strategiczne typu defence - zestawienie
 2. Jak udostępnić grę na Steam? Poradnik 2023
 3. Najlepsze gry wirtualnej rzeczywistości
 4. Najlepsze gry VR - przegląd
 5. Gothic 2: Noc Kruka - kody i cheaty do gry | 2021
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Alan Jasiński
Alan Jasiński

Hej, gracze! Moje korzenie w świecie gier sięgają PS3, gdzie zanurzyłem się w pikselowych historiach. Od tamtej pory przeszedłem przez epokę PS4, PS5, Xboxa i PC. Na blogu podzielę się moją perspektywą na najwyższej klasy tytuły, konsolowe hity i pikselowe arcydzieła. Znajdźmy razem naszą drogę przez labirynt gamingowych możliwości!

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły